Сокодавка ще та• 18 февраля 2024
чем спасти красную попу?
у сына 1 год кишечная инфекция((( попа очень красная и болит. бипантен не помогает((( чем помочь?
ЛеньГуглить_правда• 18 февраля 2024
Я в таком случае перестаю пользоваться салфетками и мою раствором ромашки каждый раз, бепантен мазь, а не крем. Памперс часто менять.Нам так помогает.
Сокодавка ще та
• 18 февраля 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
А что, тальк (детская присыпка) уже не в моде?
она лечит???
успокойте_Меня• 18 февраля 2024
Ответ дляСокодавка ще та
она лечит???
Это непосредственно на тело. Лечение к инфекционисту ВРАЧУ. Если только не ставите эксперименты над ребенком.
Поддакиваю иногДА• 18 февраля 2024
Судокрем или La Roche-Posay Cicaplast Baume B5 + воздушные ванны, т.е. чаще снимать памперс, чтобы не прело там
Точу ляси• 18 февраля 2024
Я за судокрем плюсую, решал все проблемы с раздражённой кожей на попе у ребенка
Точу ляси• 18 февраля 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Давно не в моде, без стеба.
Сокодавка ще та
• 18 февраля 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
у ребёнка понос по 10 раз в день, какие уж тут ванны(((
Печальки.нет• 18 февраля 2024
Ответ дляСокодавка ще та
гімняні…
судокрем в такому випадку дійсно дуже добре допомагає.
ну і сподіваюсь шо ви водою миєте а не серветками витераєте…
Сокодавка ще та
• 18 февраля 2024
Ответ дляПечальки.нет
гімняні…
звичайно ж мию, які тут серветки, я доторкнутися лишний раз боюсь ((( дякую, сходила в аптеку і купила судокрем
Поддакиваю иногДА• 18 февраля 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Извините, не увидела, что кишечная инфекция((
Без образів• 19 февраля 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Червоні сіднички чи анус (отвір)? Для шкіри сідниць дуже хороший крем Веледа жовтий. Любий крем для шкіри треба правильно наносити : помили, просушили, поголопопили чим більше тим краще і тільки потім нанесли крем , він всосався і тільки потім одягли підгузник. З підгузників рекомендую Huggies Elite Soft або lucky pin. У них гарна абсорбіція і дихаюча поверхня. Хоча любий підгузник може зробити парниковий еффект. Я своїй дитині просто вшила дитячі трусики і вклеювала прокладки для місячних . Це виходило дешевше чим підгузок але більш кринжово.
Якщо червоний анус від діареї. Допоможе ланолін який є в любому кремі для сосків. Можете помастити дитячою олійкою . Тут головне прикрити слизову .
Кишкова інфекція. Я давала дитині 6 місячній біоспорин і субалін. Це мій мастхев проти діареї бактеріологічної природи. Вон продаються в саше і можна купити на пробу 2 штуки. Якщо їх не знайдете, то можна ентерожерміну (хоча як на мене , то вона менш дієва).
Здоров’я Вашій дитинці. Все буде добре.
Без образів• 19 февраля 2024
Ответ дляСокодавка ще та
судокрем із-за цинку дуже сушить шкіру. Мій вибір саме Веледа жовта Дитячий крем під підгузок від попрілостей ’Календула’ . Подивіться який чудовий склад і без всяких спиртів: олійна витяжка з екстрактів календули і ромашки, олія солодкого мигдалю, кунжутна олія, оксид цинку, натуральний бджолиний віск, ланолін (натуральний жир шерсті овець), гліцерид жирної кислоти (рослинний емульгатор), вулканічна глина, суміш натуральних ефірних олій, вода.