Губки-уточкой• Изменено 18 февраля 2024

Чи є тут стоматологи? Допоможіть. Дуже хвилююся

Чи є тут стоматологи? Чи все нормально з кістковою тканиною зубів? Дуже хвилююся
Україна наше все• 18 февраля 2024
Если Вы имеете ввиду затемнение над резцами, то да! Все в порядке

Alex_Kri• 18 февраля 2024
а хоть из-за чего волноваться начали?
автор Губки-уточкой • 18 февраля 2024
Ответ дляAlex_Kri
а хоть из-за чего волноваться начали?
Підозра на парадонтит
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 18 февраля 2024
43 два ?
автор Губки-уточкой • 18 февраля 2024
Ответ дляAlex_Kri
а хоть из-за чего волноваться начали?
Питала у лікаря один каже все нормально, другий, що ненормально. От і не знаю..
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 18 февраля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Підозра на парадонтит
О, а коли це парадонтит ставили по рентгену ?
Alex_Kri• 18 февраля 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
а почему нет?
автор Губки-уточкой • 18 февраля 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Може можна побачити, що кісткова тканина зменшується
палка-копалка• 18 февраля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Вам до пародонтолога, зробити пародонтологічну карту

Мюллерная• 18 февраля 2024
Автор, можна в Вашій темі запитати? Вибачте , що влізла, може дійсно є тут стоматологи. Ми за кордоном, нормальну консультацію отримати важко. Дитині майже 12 років, тільки виліз 7 зуб і зразу почав кришитися(( Бугри білі і крихкі. У лікаря були, запломбували, де відвалилося, але сказали, що таким цей зуб був закладений, нічого зробити не можна. Підкажіть, що робити? Що пропити, кальцій може? Як за ним доглядати-лікувати? Чи є шанс зберегти зуб?
палка-копалка• 18 февраля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Рентген не покаже всю картину, бо це лище одна проекція
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 18 февраля 2024
Ответ дляAlex_Kri
а почему нет?
Тому що якби можна було з чимсь порівнювати , а так ми не знаємо не віку пацієнта , ні анамнезу .
Це як лікувати аналізи.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 18 февраля 2024
Ответ дляпалка-копалка
автор Губки-уточкой • 18 февраля 2024
Ответ дляAlex_Kri
а почему нет?
Підкажіть, будь ласка, бачила вас у стоматологічних темах, що думаєте з приводу знімка? Буду дуже вдячна
Alex_Kri• 18 февраля 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Це як лікувати аналізи.
Просто смотреть надо не как стоматолог, а как рентгенолог. Просто рентгенологические признаки. Здесь местами незначительная резорбция вершин межальвеолярных перегородок, не смертельно...
палка-копалка• 18 февраля 2024
Ответ дляМюллерная
Можливо дитина чимось хворіла, коли йшла закладка цього зуба, або молочний поруч був не лікований і інфекція потрапила до зачатка постійного. Симетричний зуб не уражений?
автор Губки-уточкой • 18 февраля 2024
Ответ дляAlex_Kri
А яких саме зубів? Передніх?
палка-копалка• 18 февраля 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Це як лікувати аналізи.
Ну, резорбція є
Мюллерная• 18 февраля 2024
Ответ дляпалка-копалка
Симетричний, але видно, що структура тканини від інших відрізняється. Поряд шестірки давно виросли, не думаю, що від сусідніх… особливим таким нічим не хворів. Ну вітрянка була, бронхіт

Мюллерная• 18 февраля 2024
Ответ дляпалка-копалка
Симетричний ще не виріс, це перша семірка, яка вилізла. Спочатку невірно питання зрозуміла
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 18 февраля 2024
Ответ дляAlex_Kri
Вибачте , але ви би хотіли , аби вас лікували по рентгену на Порадниці ?
Ну то ваша справа .
Виходжу з теми .
Alex_Kri• 18 февраля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
А яких саме зубів? Передніх?
Не только. Боятся не нужно - нет там ничего критичного. Но гигиене нужно уделять внимание
палка-копалка• 18 февраля 2024
Ответ дляМюллерная
Якщо справа і зліва у сімок однакова структура, то це саме якісь порушення під час внутрішньощелепного етапу розвитку. Ви ніякими вітамінами, мінералами не допоможете. Я б порадила накрити їх коронками
Мюллерная• 18 февраля 2024
Ответ дляпалка-копалка
Другий вилізе, побачимо, що з ним. Коронки можливо вихід, але ще ж росте зуб…
палка-копалка• 18 февраля 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Ну то ваша справа .
Виходжу з теми .
Мова ж не про лікування, а про рентгендіагностику. Це один з етапів діагностики пародонтиту(озу).
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 18 февраля 2024
Ответ дляпалка-копалка
Ну, резорбція є
Так , а можливо людині 40 + , в неї цукровий діабет, і відсутня щитовидка , і вона не правильно чистить зуби .
Тому дайте рекомендації з лікування і дайте висновок.
А потім цей пацієнт прийде до вас і скаже , що мені порекомендували в інтернеті.....
палка-копалка• 18 февраля 2024
Ответ дляМюллерная
Сформуються корені і можна накривати. Хоча ті ж цирконієві коронки не завжди потребують видалення нервів.
Мюллерная• 18 февраля 2024
Ответ дляпалка-копалка
Дякую, зрозуміла
палка-копалка• 18 февраля 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Так пацієнт не просить призначити лікування) в стартпості прохання подивитись, чи є проблема. Є. Не значна, але є. Далі до лікаря.