АнтиТроль• 18 февраля 2024

Люди з депресією, чого ви очікуєте від оточуючих?

підкажіть, щоб краще зрозуміти, як себе поводити.
Пишу_граммотно!• 18 февраля 2024
Ответ дляГореотума
Розкажу анекдот. Зустрілось два однокласника. Один мільйонер, а другий бомж. От мільйонер і давай розказувати, які в нього вілли, машини, бізнес, акції. Бомж слухав, слухав, а тоді каже ’А я три дні не їв’. На що йому мільйонер відповідає ’Ти, що, так не можна, треба себе якось заставити поїсти’.
Так от, найголовніше не говорити, що треба себе якось заставити.
ну насправді в протоколі терапії деперсій першим втручанням є якраз поведінкова активація)
І іноді людині реально доводиться себе примушувати. Але тут дуже важливо, щоб вона чітко розуміла навіщо це потрібно і заради чого.

Пухнасті штани• 18 февраля 2024
Добрых слов, отсутсвия критики, предложений помощи в виде конкретных дел.
Гореотума• 18 февраля 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Ви теж не зрозуміли суть анекдоту
Мафиозная• 18 февраля 2024
Мне хочется чтобы никто меня не трогал, не разговаривали со мной.
Чтобы бы вокруг все люди исчезли. То есть пусть они будут где то в другом месте, но не рядом со мной