Вероятненько• 18 февраля 2024
Як швидко покращити розмовну англійську?
цікавлять техніки, вправи
Якщо завдання розговоритися - то єдиний спосіб, це якнайбільше саме розмовної практики
Саме говорити потрібно.
Дивлячись фільми та роблячи вправи, ви говорити не навчитеся
Варіанти: знайти друзів іноземців, якийсь спікінг клаб, репетитор чи просто попросити знайомих, хто добре знає мову, порозмовляти з вами за кавою
Саме говорити потрібно.
Упругая попка• 18 февраля 2024
По скайпу с носителем.
Недавно, кстати, пересматривала ролики Птушкина - рекламировал в теме про Австралию такой ресурс. Скорее всего их полно