KROX@• 18 февраля 2024
Яку мені мову вивчити? Якої країни, якщо я тугодум… яку мову я осилю?
Інтроверт
Почекуха• 18 февраля 2024
Ответ дляНа пів ставки
Польский легкий язык?
Звичайно , польська зрозуміла без навчання, так само як російська
Сарафанное радио• 18 февраля 2024
Ответ дляKROX@
Мотивація переїхати в ту країну в якій мову я осилю
Ви не з того боку заходите. Звісно, мабуть Угорщину вам не треба обирати, але... оберіть все ж спочатку країну. Мова в цьому процесі - не найважливіший критерій.
Ответ дляПочекуха
Угу, це Ви так думаєте, орієнтуючись, певно, по заголовках і постах. А Ви поїдьте без знання. По-перше, купа нових слів, по-друге, купа слів іншого значення але аналогічного звучання, по-третє, коли тараторять вільно то взагалі не вловиш суті, хоч знайома лексика, хоч ні.
По питанню автора - звісно, треба спочатку визначитись з країною, хоча б методом відсіювання для початку.
Якщо ж геть не знаєте, яку мову краще - обирайте найрозповсюдженіші, щоб охоплення побільше країн було. Англійська, іспанська, німецька. Бо в Китай не думаю, що Ви захочите)
Почекуха• 18 февраля 2024
Ответ дляraven_i
Я дуже багато спілкуються з поляками, нема жодного мовного бар´єру. При необхідності просто вивчила б письмову граматику .
Ответ дляПочекуха
Ну, може Ви звикли і піднаторіли. В мене донька в школі вчить не перший рік, поїхали ми на два дні подивитись країну. Її ледве хватало в кафе меню перекласти, а я просто нічого не розуміла і не ловила жодного знайомого слова в швидких їх розмовах і зверненнях. До цього була впевнена, що взагалі без проблем)) Я ж Дуду і інших в їх повільних високих спічах практично розумію))
Писати так, ніби українці без проблем розуміють польську і навпаки, це хіба коли поверхнево новини читати. Живе спілкування швидко показує різницю)
Почекуха• 18 февраля 2024
Ответ дляraven_i
Та ні, так було завжди , навіть при перших поїздках в Польщу , ніколи не відчувала мовного бар´єру. Писати не вмію, ніколи не вчилася, бо мені це не потрібно .
РокерША• 18 февраля 2024
Як виявилося українцю найпростіше вивчити білоруську мову.
От тільки нашо то воно.
Кондуктор автобуса• 19 февраля 2024
Для тих, хто знає українську та російську, польська буде легка.
Чеська та словацька по відгукам теж.
Англійська - найрозповсюджена, і майже у всіх все є якийсь ґрунт
Чеська та словацька по відгукам теж.
Просто звязда• 19 февраля 2024
Ответ дляKROX@
Я не знаю
Бо не знаю чи вона мені пригодиться
Тогда какой смысл , что то учить? Не напрягайтесь.
Просто звязда• 19 февраля 2024
Ответ дляKROX@
Если вы тугодум, то никакую мову вы не осилите.