Дую на вітер• 19 февраля 2024
Чи можливо вивчати кілька іноземних мов одночасно?
Love_Love_Love_• 19 февраля 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Можливо, але менш продуктивно
Це, мабуть, як для кого.
Приклад моя близька подруга і мій чоловік. Це просто два феномена для мене.
Бандитка Сью• 19 февраля 2024
Я почала і покинула одну мову. Каша почалась в голові. Будую речення і коли забуваю слово, то мозок видає з другої мови
Мядуза аля моргонер• 19 февраля 2024
Я сейчас так учу. При том, что не склонна к языкам. И это сложно, конечно. Пытаюсь разделять во времени, чтобы несколько часов прошло.
Бла бла бла• 19 февраля 2024
якщо відповідь має бути ’так’ чи ’ні’ - то можливо. за прикладом далеко не йду: діти в школі вивчають одночасно 2 іноземні мови. обидві приблизно на одному рівні (B2). паралельно вчиться і лексика, і граматика. каша невелика буває лише у випадках, коли, наприклад всю першу половину дня були зайняття лише однією мовою (2-3 уроки), а після школи курси з іншої:). або ж після поїздок у мовне середовище, буває, плутаються місцями слова. тобто, в цілому, ’каші’ не буде - навіть коли не можеш згадати слово в іншій мові, розумієш, в якій мові ти це слово пам´ятаєш. з побудовою речень теж аналогічно. просто проговорюєш вголос і розумієш, що щось не те. якось так.
Штора с кисточкой• 19 февраля 2024
Можна. Я не знаю як пояснити нормально те, що у мене в голові. Мови наче в великих шафах. І коли треба якоюсь скористатись, я відкриваю певну шафу. Нічого не плуталось ніколи.
Вишнёвая Леди• 19 февраля 2024
Можно. Сын сейчас изучает французский и китайский одновременно. При этом родной у него русский, легко общается на украинском и итальянском. Образование получает на английском.
Сіточка• 19 февраля 2024
Звичайно можливо, навпаки легче - паралелі проводяться, якщо мови хоч трохи споріднені. Звісно якщо це не китайська і польська у яких немає нічного спільного