Забула що?• 19 февраля 2024
Новобудова чи вториний ринок
Новобудова своє опалення поверх з 2 по 5 буду дивитись. Вториний треба робити ремонт всеодно і опалення централізоване поверхи тіж. Новобудова чи вториний ринок. Ціни на вторий теж не малі
Результат:
вже голосів:
161 (77.4%)
Новобудова
47 (22.6%)
Вториний
Кицюююня• 19 февраля 2024
Автор первое мое жилье была вторичка, для молодой семьи нормально, мы бы не потянули снимать и делать ремонт. Второе было новострой, 2 бригады поменяла, потом уговорила папу он сделал мне ремонт, когда продавали квартиру ремонту было 10 лет, риэлтор сказала чтоб об этом не говорили, все в идеальном состоянии.
Третье жилье купили таунхаус с ремонтом от застройщика. Недоделок куча, то вода в кране током бьется, то холодильник. Все что могла переделала. Мой вывод если есть возможность и есть где жить, лучше новострой без ремонта. Плюс это индивидуальное отопление.
Несу добро людям• 19 февраля 2024
Ответ дляПослушная
А я с родителями жила практически в центре, а сама 13 лет на окраина и при первой же возможности хоть из из трёшки в двушку но сбежала в центр.
Как харьковчанка добавлю, что центр лучше защищен
Несу добро людям• 19 февраля 2024
Ответ дляДуша компанії
Боже, ну какой центр палац Украина? Только на советчице такое читаю.....
А що центр по-вашому?
люблю_тортики• 19 февраля 2024
Для меня локация имеет значение прежде всего. А потом смотрю, что я в этой локации могу себе позволить. Хорошая локация это всегда ликвидная недвижимость. Метро в пешей доступности, инфраструктура, хорошая школа, безопасность, зелень, парк - это то, что для меня важно.
Працівниця року• 19 февраля 2024
я поклонник вторички, но не совсем старой. У нас дом где-то 2004 года - идеально. Есть нормальный двор, детская площадка достаточно большая и куча места вокруг, чтобы поставить машины.
Те новострои, что смотрели - ну как-то вообще не заходили. То двор - сплошная парковка, то еще какая-то фигня. Подруга купила в новострое квартиру - их в любой дождь заливает, воду с коридоров вычерпывают. Но эта Одесса - может, в других городах получше
Ремонт мы не переделывали. В целом в квартире все ок, кроме потолков-отголосков 2000-х ))))
Муркошечка• 19 февраля 2024
Ответ дляСладко-соленая
Ні, не тільки.
Низька стеля, відсутність ліфта, старі комунікації та проводка, прохідні кімнати, незручний передпокій, суміщений санвузол і мікроскопічна кухня. Для пʼятого поверху окреме пекло влітку.
Запроектоване напруження не дає змоги облаштувати квартиру енергоємкою технікою.
І контингент специфічний. Бо молоді і розумні прагнуть кращого. Лишаються пенсіонери, алкаші та соціально незахищені. І спробуй з ними поміняти той іржавий стояк чи поставити двері… Їм нічого не треба і грошей нема.
В моєму хрущі немає багато з цих перерахованих проблем, а про маленький розмір я і так писала. Про енергоємність взагалі за 38 років життя не зустрічала проблем, зате з плюсів, що якщо немає електрики при цьому є вода і опалення, багато новобудов не могли минулої зими похвалитися. Знайомі розповідали про жесть - навіть чаю не було як зігріти, електрики нема, газу також, вода і опалення відсутнє. Красота.
Іржаві стояки та двері вже давно поміняні. Пластикові вікна у під’їзді, можливо звичайно не в кожному місті такі гарні хрущовки, але хрущовка хрущовці рознь.
Ёшки_Матрёшки• 19 февраля 2024
Треба ще дивитись по опаленню.
В новобудові можна відключити опалення, а у вторинному ринку за опалення требя платити хочеш ти цього чи ні.
Сладко-соленая• 19 февраля 2024
Ответ дляМуркошечка
Ну то не всі хрущі відремонтовані. А газ є не лише в хрущовках.
І що значить немає цих проблем? У вас є ліфт? Чи стеля 2,80? Чи окремий санвузол? Якщо б ви спробували пожити у іншому житлі, ви б геть інакше мінуси рахували.
У мене, наприклад, є квартира у новому ЖК низькоповнрховоі забудови. Там є ліфт. Будинок на 4 поверхи! Великий, Kane. Є 2 санвузли, висота стелі 3 м, охорона і автономне опалення. А ще я можу одночасно увімкнути кондиціонер, бойлер та праску - і автомати не повибиває. А в хрущі треба обирати. Бо вони розраховані були на інші реалії, а вимоги до житла змінились.
Якщо ви завели мову про мінуси, то мінусів доста, чого соромитись.
Работать надо• 19 февраля 2024
Я і до народження дитини була виключно за новобудови ,а зараз коли маю дитину тим більше оцінила це. Зручні пандуси ,наявність камер і можливість залишити дитячі санки /самокати на 0 поверсі хоча б на деякий час і не боятись ,що їм зроблять ноги .А головне для мене ,що я можу з дитиною зимою в 20.00 вийти з коляскою на прогулянку -це дозволяє освітлення ,наявність зручних тротуарів і майданчиків поруч . Мої батьки живуть в старій панельці в старішому районі ,там вже з настанням темноти самому страшно ходити ,тим більше тягати коляску по вибоінам.
Борщик• 19 февраля 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Я за вторинний. Живу в панельці, якій 50 років. Цікаво, чи вистоїть стільки ж новобудова? Їх з гівна будують. Ще і звукоізоляція капець, все чутно, що сусіди говорять
Ага, по вашому всі забудовники гівно скуповують, щоб потім лохам продати? Ну тоді нашому не повезло, гівна не дістали, з цегли збудували, ще і утеплення зробили усього будинку, і індивідуальне газове опалення маємо, і рахунки вдвічі менші, ніж в панельці, якій 50 років.
Муркошечка• 19 февраля 2024
Ответ дляСладко-соленая
новобудову на 4 поверхи треба ще шукати не перешукати, тож не всі новобудови однаково корисні. А високі поверхи я категорично не люблю, тож без варіантів.
Дама с заначкой• 19 февраля 2024
Ответ длясою не люблю
Только новое.
Но сейчас вам понапишут как хороши хрущи и локация в центре
Хрущі фігня, але в них реально більші кімнати, чим в новобудовах))
Борщик• 19 февраля 2024
Ответ дляДама с заначкой
Я Вас мабуть здивую або розачарую, але новобудов з кімнатами розміром з хруща я ще не бачила, а перешукала я багато варіантів. Як власник 2х кімнатного хруща 45кв.м і власник 2х кімнатной новобудови 74 кв.м. скажу що Ви дуже помиляєтесь
Мадам Тю-лю-лю• 20 февраля 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Обслуживание новостройки дешевле ?
Отопление ? Можете сказать цифры ?
У мння коллега в новострое за отопление за двушку пдатит в холода 1500, я за гостинку в старом - 2300
Мадам Тю-лю-лю• 20 февраля 2024
Ответ дляЗлюка бобер
В нас в місті всі новобудови на газу)
До верхнього поверха? Чи у вас не висотки?
Мадам Тю-лю-лю• 20 февраля 2024
Ответ дляБорщик
Щось фантастичне) скільки поверхів у будинку?
Борщик• 20 февраля 2024
Одна квартира в 6ти поверховому будинку, інша в 9 поверховому.
У нас взагалі країна фантастична)
Люблю кетчуп• 20 февраля 2024
Ответ дляРаботать надо
Очень спорный вопрос так как новостройки строят со старостройками вперемешку и к освещению улицы это никак не относится. Камеру можно и в старостройке установить.
Я не агитирую за старостройку, просто + новостройки как по мне другие.
Люблю кетчуп• 20 февраля 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Треба ще дивитись по опаленню.
Все зависит от дома, у меня старой постройки с индивидуальным отоплением.
Люблю кетчуп• 20 февраля 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я так понимаю отопление и в старом фонде может быть небольшим как повезет
У меня свекровь за 3 платила , меньше чем я за двушку и там и там был старый фонд.
Я с идивидуальным отопленим за 66метров плачу max 2000грн, и это я экономлю, жарко не бывает, когда без сильных морозов 1000-1500грн