Пустощі-веселощі• 19 февраля 2024
Сніданок! Всім смачного і гарного дня!!!
Пані з калабані• 19 февраля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Удалено администрацией...
тогдалия• 19 февраля 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Дійсно, і за вікном весна, тюльпани, проліски, нарциси поаитикалися, сонечко!!!.
А где это такое за окном? Я вроде на самом юге живу, но пока голые газоны.
ФрекенБок• 19 февраля 2024
Ответ дляЛагшмивара
Ідіть в Тік ток чи в інсту і починайте те все їсти на камеру, зараз так модно
Так, є в інсті хлопчина. Їсть на камеру сало з борщем. Аж слиною можна вдавитися.
Пустощі-веселощі
• 19 февраля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Прочитала здесь ,что у мужиков немытых яйца пармезаном тхнут ,теперь этот сыр пол года уже не могу есть
Я його все життя не можу їсти, він просто тхне, незалежно від яєць мужичих.
Пустощі-веселощі
• 19 февраля 2024
Ответ дляЛагшмивара
Тіктока немає навіть. Вже без камери все з´їла 🥲, а так би зіркою стала інсти )))
Пустощі-веселощі
• 19 февраля 2024
Ответ дляФрекенБок
Та, вже 4 раз 3 п´ ятниці буде.
Ну закрийте це питання, і вас попустить. Я в суботу так наїлася, що півроку не буду повертатися до питання суші.
Пустощі-веселощі
• 19 февраля 2024
Ответ длятогдалия
Київщина, в мене вже торчать голочки, і в сусідок теж.
ФрекенБок• 19 февраля 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Так, в мене таке було одного разу після 3 літрової банки помідорів. Не їла їх років 10.
Я вся ваша• 19 февраля 2024
Ответ дляКалинові вуста
Зачем такое писать, чтоб пол советчицы пошли нюхать как пахнет пармезан😁
Пустощі-веселощі
• 19 февраля 2024
Ответ дляФрекенБок
Буває. Я так 2 стейки червоної риби з´їла, більше 10 років не їла, оце півроку, як почала пробувати.
СирОжино пирОжино• 19 февраля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Удалено администрацией...
Це реклама Аврори, автор ваяє на два акаунти.
Пустощі-веселощі
• 19 февраля 2024
Ответ дляОябунчик
Не снідаю, лише гарячий бутерброд і чай)
Це теж у Вас сніданок, і смачний, я такі роблю дітям, якщо ми проспали, і в школу запізнюмося
Пустощі-веселощі
• 19 февраля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Краще не потрібно його нюхати, апетит на тиждень пропаде.
Белоснежко• 19 февраля 2024
Ответ дляФрекенБок
У меня после мармелада. Пережрала в детстве, аж рыгала. Лет 20 потом не ела.
БоХатая• 19 февраля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
а что это поверх яйца насыпано?
То яйца? Мне показалось сметана налита.
Ещё и подумала, какой странный салат
Пустощі-веселощі
• 19 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Обожнюю такі яйця, як ви їх смажете
На сковороду вбила, кришкою накрила і на деякий час забула про них.
ПлюшкамиБалуюсь• 19 февраля 2024
Ответ дляПані з калабані
А вам завидно? Вы помидоры зимой не покупаете?
Мы не покупаем, у нас свои черри, такие сорта не продаются ни в магазе, ни на рынке, морожу целиком, потом в духовку, прямо замороженные, обалдеть как вкусно.
барабанщица• 19 февраля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
ой нее...ненавижу лук, максимум сырой в салате ем
а вас хтось питав, чи ви любите?
Залетна Я тут• 19 февраля 2024
Ответ дляОябунчик
а це не сніданок?))
Залетна Я тут• 19 февраля 2024
Ответ длябарабанщица
а вас хтось питав, чи ви любите?
а автора хтось просив сніданок показувати?
Женщинас• 19 февраля 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Саме так, дуууже смачні!!!
Та, ні.влни хімічні...
Колись дивилася передачу(закордонну про селекціонера помідорів в Ізраілі. Пояснив,що сорти без достатнього вмісту вітамінів і мікроелементів, бо селекція під бізнес, а бізнес Ваше здоров´я не цікавить , їх цікавить власний дохід
Женщинас• 19 февраля 2024
Ответ дляПані з калабані
Я , ні не купую, брижуся тепличним, ще і привезеним Бог знає звідки, чекатиму власні. Вчора банку домашнього томатного сока відкрила. Чудово.