Дрібка щастя• 19 февраля 2024

Болючі місячні в дитини. Як знайти біль?

Вітаю. В дитини (11 років) уже 5-ті місячні і почав боліти живіт. Попередні 4 рази нічого не боліло. Вчора дала на ніч ношпу, сьогодні зранку знову болів і каже, що ношпа їй не допомогла. Дала ібупром, поїхала в школу, не знаю чи зняв він біль.
Що ви даєте при болючих місячний своїм дітям? Щоб не дуже по шлунку било, бо ібупром наче ок препарат, але мала потім жаліється на кишківник
TaFo• 19 февраля 2024
позвоните ее педиатру и спросите

Сколько_мне_лет?• 19 февраля 2024
Даю ношпу и нурофен, помогает.
Масяня Я• 19 февраля 2024
Дитині можна або ібупрофен, або парацетамол
Бува і таке• 19 февраля 2024
Нурофен пʼє
Бабуся мороз• 19 февраля 2024
Ношпу при місячних не бажано, може посилюватись крововиділення.
Обстановщица• 19 февраля 2024
тільки шляхом підбору можно підібрати препарат. мені особисто нічого крім аналгіну не допомога.
Брехушечка• 19 февраля 2024
Нимесил
Любительница• 19 февраля 2024
Порадили в аптеці Налгезін, підійшов з першого разу.
Хомо_сапиенс• 19 февраля 2024
Ответ дляЛюбительница
Ребенку? Его детям нельзя применять!

Капитошечка• 19 февраля 2024
Давала ібупрофен, знімав біль довго і не повністю. Тепер даю половинку дози Окі, допомагає добре. Тут дійсно тільки пробувати, що допоможе. Доньці 13 років
ШобВам_КакНам• 19 февраля 2024
Солпадеїн шипучий. Ідеальною
сказочное_Бали• 19 февраля 2024
Нурофен и иногда Темпалгин он дочери лучше снимает боль…
Капитошечка• 19 февраля 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Солпадеїн шипучий. Ідеальною
Мені, доречі, колись тільки він і допомагав. Навіть звичайний Солпадеін не брав, тільки шипучий
Звоночек• 19 февраля 2024
Я би повела до лікаря. Такий біль не норма. Це жінки звикли валятись від болю, пити таблетки і думати, що це нормально так. Але нічого нормального особисто не бачу. Біль це сигнал організму що щось не так
кнопкодав• 19 февраля 2024
Имет мне помогал, он вроде на ибупрофене, но ибупрофен не помогал почему-то, а имет помогал. И солпадеин таблетка большая, которая в воде растворяется, но она вроде тоже на ибупрофене, но помогала
кнопкодав• 19 февраля 2024
Ответ дляЗвоночек
Ну, а что девочке сделают? На гормоны посадят? Вы бы согласились в 11 лет, горомны ребенку давать? Я нет. Что могут предложить от боли врачи? Тем более только 5 месяцев как идут.
Там все розмивчато• 19 февраля 2024
Ответ дляЗвоночек
Ну була я у лікаря, і що? Як боліло з самого першого разу, так 24 роки і болить
автор Дрібка щастя • 19 февраля 2024
Ответ дляБабуся мороз
Дякую
Дама с собачкой• 19 февраля 2024
Есть детские гинекологи. Есть жалобы. И надо вести, смотреть на кресле не будут. УЗИ по животу сделают. Есть. Разные причины. Ношпу, Нурофен нам врач сказала при месячных нельзя. Надо снимающее спазм.

Я_канеша_извиняюсь• 19 февраля 2024
Тамипул
Или ибупрофен
Гага Газу• 19 февраля 2024
Є такий пластир Таміпул, спеціально від менструального болю, клеїтся на трусики біля низу живота і непогано допомагає. Але не впевнена чи можна його дітям, потрібно дивитись інструкцію.
Мона_Лиса• 19 февраля 2024
Спазмалгон здається можна з 12 років. Але не панікуйте, якщо вперше таке може обійдеться. Я від болю двічі втрачала свідомість в школі, своїй доньці інколи дозволяла пропускати ці дні
Молода і нерозважлива• 19 февраля 2024
Я теж даю спазмалгон ,донці 12,допомагає
автор Дрібка щастя • 19 февраля 2024
Ответ дляМона_Лиса
На минулі місячні втратила свідомість, але живіт не болів. День лежала, як вставала, то біліла. Невролога, кардіолога пройшли, причину не знайшли, думають через місячні
автор Дрібка щастя • 19 февраля 2024
Ответ дляГага Газу
Дякую ❤️
Звоночек• 19 февраля 2024
Ответ длякнопкодав
Різні причини можуть бути насправді. Гормони я б теж не дала.
Мона_Лиса• 19 февраля 2024
Ответ дляДрібка щастя
На жаль, таке буває. Можливо, скоро стабілізується все у доньки і пройде.
У нас по жіночій лінії у всіх( проте в мене трохи легше після пологів, в сестри - ні. Нам 40+, навчились з цим справлятись. І у вас вийде
Звоночек• 19 февраля 2024
Ответ дляТам все розмивчато
А я позбулась свого болю. Хай так буде не у 100%, але шанс високий не жити з цим.
Болтушка Му• 19 февраля 2024
Ответ дляЗвоночек
По крайней мере сходить к врачу точно стоит, может это временно, пока цикл налаживается, но лучше проверить
Булку Дай• 19 февраля 2024
Мне врач ременс назначала, но все равно обычно первый день умирала так, что сидела дома. Никакой школы. Потом как-то переросла, стало терпимо неприятно