Джем Шакіри• 19 февраля 2024
Подарунок від мч
Знайомі не давно
Мені він дуже подобається, да і я йому також
Але він завжди дуже дуже зайнятий
На мене час знаходить 1-2 рази на тиждень, телефонує 1-2 рази на день
Мені цього мало (зустрічей) і я сказала йому це, він говорить що справ багато і треба все зробити
Думаю чи взагалі потрібні йому відносини
Чекала 14 лютого, щоб подивитись як себе буде поводити
Приїхав і подарував квіти і прикрасу
Далі знову те саме, справи справи, всі його розривають по роботі що часу на особисте життя і немає
Як бути ? Змиритись і звикнути?
Але він завжди дуже дуже зайнятий
Приїхав і подарував квіти і прикрасу
Як бути ? Змиритись і звикнути?
Бюст Березуцкого• 19 февраля 2024
Идеально для меня. Меня душат частые встречи и отсутствие времени для себя
сою не люблю• 19 февраля 2024
У вас же відновили з цим чоловіком, готові ви прийняти такий темп життя чи ні, тільки вам вирішувати. Мені було б норм
Джем Шакіри
• 19 февраля 2024
Ответ дляБіле пальто
2 телефонних дзвінка на день мало? А ви працюєте?
Мені мало зустрічей
Дзвінки і тд достатньо
Люблю кетчуп• 19 февраля 2024
1-2 рази на тиждень для адекватного чоловіка це норм, якщо він працює і має карʼєру. На тел висять ледарі і нарциси. Все добре у Вас
Джем Шакіри
• 19 февраля 2024
Ответ дляЗнову Я
Писька ваша интересует. Не более того
У вас чуть шо то тільки піська і все
А інше шось можете написати
ЗновЗдоров• 19 февраля 2024
тобто, якщо він заб’є на роботу, сяде напроти вас, візьме вас за руку і не буде зводити з вас своїх влюбльонних очей - буде краще?
Знову Я• 19 февраля 2024
Ответ дляДжем Шакіри
У вас чуть шо то тільки піська і все
А інше шось можете написати
Я понимаю, правду слышать не хочется.
Працівниця року• 19 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Ага, и дарить на 14е букет с клумбы, потому что денег не будет)
Джем Шакіри
• 19 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Та звісно ні
Просто хотілось би щоб у нього був якийсь більше нормований графік
Працівниця року• 19 февраля 2024
Автор, как давно начались отношения? Как он к вам относится ? Знакомил с кем-то из своего круга общения? Решает ваши проблемы? Строит совместные планы?
ИзЮмрудная• 19 февраля 2024
О, мій варіант, мені частіше не треба, теж багато справ, окрім чоловіка. Якщо вас не влаштовує, шукайте того, хто буде з вами так,як треба.
Дуняша• 19 февраля 2024
Ну то пусть он бросает работу и садится Вам на шею, потом будете ныть что денег нет, подарки не делает и тд
Ответ дляЛюблю кетчуп
Да прям там. Человеку если нравится женщина , он уставший будет ехать к ней. И чем чаще тем лучше .а не 2 р в неделю
Коварная Зая• 19 февраля 2024
Той випадок коли кажуть: залиште його в спокої, нехай знайде нормальну..
Вам або 15, або 85 коли нема чим зайнятись і нездорове бажання цілодобової уваги
Дверной_Проем• 19 февраля 2024
Это нормально, когда у человека есть дело. У вас дел никаких нет, поэтому вам скучно и вы ждете, что вас развлечет другой взрослый человек. Но вы тоже взрослая. Займитесь делами. Заодно и интереснее станет самой с собой.
Джем Шакіри
• 19 февраля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Відносини нещодавно
Та норм відноситься
Знайомі із декількома друзями
По телефону також друзям говорить що не сам і тд
Проблем не було ще тьфу тьфу
Але воду і продукти мені привозить
Та норм відноситься
Знайомі із декількома друзями
Проблем не було ще тьфу тьфу
Але воду і продукти мені привозить
ИзЮмрудная• 19 февраля 2024
Ответ дляДжем Шакіри
У вас чуть шо то тільки піська і все
А інше шось можете написати
А що в цьому поганого, якщо піська не кондішн, на біса він треба. Теж саме йому, полінце, не треба. Всі хочуть, яскравих вражень та гарного відпочинку.
Чавонадо• 19 февраля 2024
Меня лично больше напрягают инфантильные барышни, которые сидят дома от нечего делать и ждут подарков и тонну внимания от мужчины.
А Вы ему что на 14 февр подарили стоящее?
Что Вы можете дать этому мужчине, кроме писечки?
Працівниця року• 19 февраля 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Відносини нещодавно
Та норм відноситься
Знайомі із декількома друзями
Проблем не було ще тьфу тьфу
Але воду і продукти мені привозить
Та норм відноситься
Знайомі із декількома друзями
Проблем не було ще тьфу тьфу
Але воду і продукти мені привозить
Ну и расслабьтесь. Мужчин серьезных иногда накрывает постепенно. Слишком быстрое сближение наоборот может быть плохим сигналом.
Працівниця року• 19 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
Мамо, та никому не нужен ваш Павлуша. Он ваш навеки)
Чавонадо• 19 февраля 2024
Ответ дляПрацівниця року
У меня двое разнополых детей-подростков.
Подрастут и сами со своей жизнью разберутся.
Працівниця року• 19 февраля 2024
Ответ дляЧавонадо
Ага, конечно, сами. С такими установками дочка найдет себе альфонса и будет и в декрете все сама, чтоб доказать что она не инфантильная. А сынок будет каждую на смотрины к маме водить, и все будут не такие, недостойные
Платье Длинное бальное• 19 февраля 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Тільки хотіла сказати. Мої всі друзі чоловіки з молодості після універів вкалували. Вйобували. Сходити в суботу в кіно чи мак з дівчиною-то вже реально досягнення,підночовували якось. І ми так зустрічалися з чоловіком.
Здраві хлопці і чоловіки в соцмережах і вайберах-телеграмах не строчать,а працюють,колотять гроші і кар´єру,збирають на квартиру і тд
Ответ дляЧавонадо
У вас комент женщины которая всё тянет на себе и сама себе всё покупает и дарит
Платье Длинное бальное• 19 февраля 2024
Ответ дляДжем Шакіри
Та звісно ні
Шукайте офісний планктон з 9-18, чи вчителя і тд. І буде нормований графік. Хоча знайомий репетитор з математики,молодий хлопець,працює вчителем і ще репетитором,онлайн веде по свій України,працює всю суботу і в будні до 21.
Має хороший дохід,жінка мовчить,дитина