Головний кошак• 19 февраля 2024

Дівчатка 35+, як у Вам завʼязуються стосунки?

Якого формату побачення? Куди ходите, що робите на побаченнях? Скільки зустрічей до кексу)? Хто і де організовує кекс, в якому форматі? Мова про серйозні стосунки.
автор Головний кошак • 19 февраля 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
Поки стосунки тільки з роботою 😂 всі кавалери не підходять. Я вже так кайфую сама, шо мужик має прийти уровня бог
Ох, розумію
Не для них нас квіточок ростили

сама себе прекрасная• 19 февраля 2024
Де взагалі зараз знайомитись? В додатках для знайомств суцільні уроди.
автор Головний кошак • 19 февраля 2024
Ответ длясама себе прекрасная
100 %. В додатках ні. В фб, інсті пишуть, але теж 80% такі самі. В тг останнім часом пишуть, але зовсім притрушені. Найприємніший варіант коли вживу підійшов і познайомився.
Замрійлива• 19 февраля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
в таком возрасте это как бы уже все...
Да прям
Ms. Android• 19 февраля 2024
Ресторани , прогулянки , інші міста . Секс напевно десь на 5 побаченні нормально . Але це не головне , всі дорослі . Було й на першому і потім серйозні стосунки . А так все індивідуально , якщо у вас маленькі діти ви ж не приведете до себе а секс чоловіка …
Телепузик• 19 февраля 2024
Если у вас в 35+ кекс, то мне вас жаль
автор Головний кошак • 19 февраля 2024
Ответ дляТелепузик
Если у вас в 35+ кекс, то мне вас жаль
А мені Вас)
Брюнетка в Мармеладе• 19 февраля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
в таком возрасте это как бы уже все...
И шо - всё? ))
Как раз всё в таком возрасте отлично происходит.
Точно так же, как и в 25.
Брюнетка в Мармеладе• 19 февраля 2024
Ответ дляГоловний кошак
Дякую за розгорнуту відповідь. Саме те що хотіла дізнатись. Нарешті я почула, що є 2 міс до, а то думала це я така дивна, що не можу одразу і все. Всі подруги тролять, що я як дитина 15-річна
Нехай у Вас все буде якнайкраще
Найн. Все зависит от вашего желания и от серьезности намерений мужчины. Муж терпел 2 нежели ежедневных встреч, ему за 40 уже далеко было при этом.

автор Головний кошак • 19 февраля 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Чому терпів)? Просив, а Ви не давали?
Брюнетка в Мармеладе• 19 февраля 2024
Ответ дляГоловний кошак
Чому терпів)? Просив, а Ви не давали?
Да я не планировала отношения, только пообщаться-подружиться, но видно было с первой встречи, что очень ему понравилась, а через неделю уже прям влюбленный такой взгляд был )) я ещё маялась, не знала, что с этим делать, прекращать общение не хотелось, но и жалко его было ппц.
А потом подумала, а чего бы и нет... Ну хоть разочек ))) и затянуло прям сразу )
автор Головний кошак • 19 февраля 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А як відмовляли, щоб не відштовхнути? Чи він не просив?
Тётушка Лошадь• 19 февраля 2024
Ответ дляжижифреймут
Мені 37, зустрічаюся з англійцем, вже три місяці з першої живої зустрічі, двічі сходили на каву, один раз на каток з дітьми, один раз на роллер диско, зʼїздили в зоопарк в Лондон з його донькою та моїми дітьми. Проводили дні та вечори разом у мене, весь тиждень канікул. Кожну пʼятницю водить мене на побачення, з дітьми бебісітер (я плачу). Секс був один раз нещодавно, дуже вдалий🤭 коротше не знаю що з цього вийде, але закохана 🥰 вибачте, всі хто зараз страждає, я пережила дуже багато всього поганого в житті, сподіваюся хоч з цим пощастить.
Отличная история. А где познакомились?
Луковая• 19 февраля 2024
Познакомились в 43, мы ровесники. Я была замужем, жили раздельно. Он тоже женат и жили раздельно. Информацию не скрывали. Серьезные отношения не интересовали никого из нас. Секс был через неделю. Виделись редко, все устраивало. Короче, я не поняла, что произошло и на каком этапе, но мы полтора года вместе, знакомы со всеми родственниками (включая его дядь, теть, кузенов и их семьи), думаем жить вместе. Есть определенные проблемы которые меня беспокоят, сейчас я думаю как с ним начать этот разговор. Ухаживания долго были: ресторан, отель, поездки заграницу. Потом стали семейные, с детьми. Иногда я скучаю за прежним форматом) это было романтично и сумасшедше. Забыла добавить, что уже разведены. На момент знакомства он был в процессе развода 3летнем. На мне это завершилось.
автор Головний кошак • 19 февраля 2024
Ответ дляЛуковая
Теж гарно
А як розлучались? Чоловік-дружина не чудили?
Де зустрічались, враховуючи що є діти і шлюби?
Луковая• 19 февраля 2024
Ответ дляГоловний кошак
Теж гарно
Він вже був в стані розлучення, вона просто не давала документи. Але про мене не знала, перееїхала до іншої країни і дала все. А мій був проти, хотів помиритися, але до того так нагадив в душу, що мені одній краще було. Зараз спілкуємось нормально, можемо день у вотс-апі триндіти чого раніше не було ніколи. У нього донька була трохи старше моїх і вона помішана на подружках, постійно ночує в них, а я залишала своїх і з мамою своєю або коли вони йшли до друга і з ночівкою. Важко було.
автор Головний кошак • 19 февраля 2024
Ответ дляЛуковая
Тобто і у Вас, і у нього були? Діти жили з Вами. Так, це все важко організувати. Молодці, що все розрулили
Смайлик• 19 февраля 2024
Ответ дляТелепузик
Если у вас в 35+ кекс, то мне вас жаль
Да,это жесть.. Бояться написать слово секс. И спрашивать инструкцию сколько свиданий терпеть... В 35 лет
Телепузик• 19 февраля 2024
Ответ дляСмайлик
Ага
детский сад какой-то

Брюнетка в Мармеладе• 19 февраля 2024
Ответ дляГоловний кошак
Да нет конечно.
Серьезно настроенный мужчина никогда не будет требовать от понравившейся женщины секс. Он будет ждать сколько нужно
В пределах разумного, конечно
автор Головний кошак • 19 февраля 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Да нет конечно.
В пределах разумного, конечно
Зрозуміла. Так, згодна. Але я повільно зближуюсь, для більшості чоловіків це довго. Напевно просто не зустрівся свій)
Брюнетка в Мармеладе• 19 февраля 2024
Ответ дляГоловний кошак
Насколько долго? Просто в 40+ им прям очень тяжело )
Мой еле две недели выдержал, вокруг него даже напряжение витало))
Хотя у нас даже поцелуев не было, один раз по дружески его обняла
автор Головний кошак • 19 февраля 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Мені попадаються усі, які одразу хочуть. Навіть якщо не говорять, це видно і мене це відштовхує, починаю захищатись від них. Вони кидаються на груди, попу. Складно сказати скільки, більше 5 зустрічей не було, якось типу не складалось, але я розумію що з причини того що я типу затягую. Багато хто з них думає що я розвожу або голову морочу, а я просто така, мені потрібна емоційна близькість. Хоч і не 16, мала одного чоловіка за все життя(
жижифреймут• 20 февраля 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Отличная история. А где познакомились?
Facebook dating app
жижифреймут• 20 февраля 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Нет, это не справедливо. Вы беженка, а для него это копейки. Местная женщина не пошевелит пальцем ради мужчины. Я живу за границей давно. Цените себя и пусть за все платят мужчины
Обовʼязково прислухаюся до ваших порад
жижифреймут• 20 февраля 2024
Ответ дляГоловний кошак
Крута історія. Нехай все складеться
До сексу десь 2 міс зустрічались?
Майже три напевне
Брюнетка в Мармеладе• 20 февраля 2024
Ответ дляГоловний кошак
Ну а сколько вам нужно времени чтобы близость ощутить? Если месяц, то это много, например.
Мужчины сразу хотят секса. Быстро. Это нормально! И мой хотел. Но он нормальный, не бросался на меня голодный пресс на кости. Но намеки были )) шутки и тп
автор Головний кошак • 20 февраля 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Залежіть від чоловіка, напевно. На скільки він готовий сам на емоційну близькість. Поки я таких не бачу, хоча подруги говорять що я надто заморочна. Так, думаю місяць-два, як вище пишуть і 3 буває. Але мені не попадались такі. Якось я іх цікавлю фігурою і одразу хочуть всього. І вважають що я затягую.
Брюнетка в Мармеладе• 20 февраля 2024
Ответ дляГоловний кошак
Ну да, 3 мес взрослому мужчине что делать? Я честно говоря, не представляю
Луковая• 20 февраля 2024
Ответ дляГоловний кошак
Так, в нього, і в мене.