Головний кошак• 19 февраля 2024
Дівчатка 35+, як у Вам завʼязуються стосунки?
Якого формату побачення? Куди ходите, що робите на побаченнях? Скільки зустрічей до кексу)? Хто і де організовує кекс, в якому форматі? Мова про серйозні стосунки.
Головний кошак
• 19 февраля 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
А если у вас пойдет не по алгоритму как у советчиц?
В мене завжди все не по алгоритму, тому хочеться дізнатись як це у людей
парИла я парИла• 19 февраля 2024
42 роки. ходили в кафе,ресторан,боулінг,більярд,театр,кіно. Потім коли зрозуміли,що готові до сексу,в лабораторію на аналізи. 2 міс пройшло до сексу. зустрічаємося рік. на 14 зробив пропозицію. Зустрічаємося в нього.
мужчині 46. секс шикарний завжди,дуже вправний коханець. познайомилась в лютому 2023 р на сз
дамаБезСобачки• 19 февраля 2024
без понятие, где эти отношения взять) на работе все либо слишком молодые, либо женаты) на сз не ходила с времен универа
Головний кошак
• 19 февраля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
в таком возрасте это как бы уже все...
Все це яхти, пароходи і тд)?
парИла я парИла• 19 февраля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
в таком возрасте это как бы уже все...
в каком?????шо за бред
жижифреймут• 19 февраля 2024
Мені 37, зустрічаюся з англійцем, вже три місяці з першої живої зустрічі, двічі сходили на каву, один раз на каток з дітьми, один раз на роллер диско, зʼїздили в зоопарк в Лондон з його донькою та моїми дітьми. Проводили дні та вечори разом у мене, весь тиждень канікул. Кожну пʼятницю водить мене на побачення, з дітьми бебісітер (я плачу). Секс був один раз нещодавно, дуже вдалий🤭 коротше не знаю що з цього вийде, але закохана 🥰 вибачте, всі хто зараз страждає, я пережила дуже багато всього поганого в житті, сподіваюся хоч з цим пощастить.
Головний кошак
• 19 февраля 2024
Ответ для3@йk@
А чому у вас в 20+ не завязувались стосунки?
Тому що була вже одружена)
Кукусик• 19 февраля 2024
Ответ для3@йk@
Может автор в разводе?
жижифреймут• 19 февраля 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Клас, ви молодці! Я не встигла про аналізи подумати 😅
Я инженер, меряю от 1• 19 февраля 2024
Ответ дляжижифреймут
Вы уже сама платите, уже «пощастило»
парИла я парИла• 19 февраля 2024
Ответ дляжижифреймут
це одне з перших. нема аналізів-нема сексу.жерти аб як колись 15 р назад я вже не хочу
жижифреймут• 19 февраля 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Вы уже сама платите, уже «пощастило»
Плачу за няню, вважаю це справедливо. Він пропонував дати мені гроші на це, я сказала якщо не буде чим, я попрошу. Він платить за все інше, за дітей у тому числі.
Головний кошак
• 19 февраля 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Дякую за розгорнуту відповідь. Саме те що хотіла дізнатись. Нарешті я почула, що є 2 міс до, а то думала це я така дивна, що не можу одразу і все. Всі подруги тролять, що я як дитина 15-річна
Нехай у Вас все буде якнайкраще
Николай-b526• 19 февраля 2024
Ответ дляпарИла я парИла
ФрекенБок• 19 февраля 2024
Рестораны, ночные клубы, кино, просто прогулки, встречи в таком формате, по поводу секса, ну вот сейчас отношения, год живём вместе уже, то секс был через ,3 часа после знакомства, а вообще я с эти не затягиваю, если человек мне запал, потому что секс для меня очень важен, и я должна сразу понять подходим в этом плане друг другу или нет, время терять не хочу
Я инженер, меряю от 1• 19 февраля 2024
Ответ дляжижифреймут
Нет, это не справедливо. Вы беженка, а для него это копейки. Местная женщина не пошевелит пальцем ради мужчины. Я живу за границей давно. Цените себя и пусть за все платят мужчины
Головний кошак
• 19 февраля 2024
Ответ дляжижифреймут
Крута історія. Нехай все складеться
До сексу десь 2 міс зустрічались?
Пацан к успеху шел• 19 февраля 2024
В 35+ стосунки зав´язувались в рази простіше, ніж в 20 і в 32, коли розлучилась.
Стала чітко формулювати свої вимоги іі очікування, в тому числі щодо сексу, сам секс у мене, мені так комфортніше було, далі вирішувала, чи продовжувати, чи вибирати далі. Від першого до третього побаченння як правило.
Некомильфо• 19 февраля 2024
Ответ дляГоловний кошак
Тому що була вже одружена)
Может оно вам и не надо уже, эти отношения?
Леди_в_ночи• 19 февраля 2024
Ходим в рестораны, в кофейни, театр, кино, музей и т.п. кекс могу заказать и на первом свидании, если в меню есть. Ни я, ни он, кексы не организовываем - печь не умеем, можем купить в магазине к чаю. Какой формат кекса? Либо порционные маленькие берем, либо порезанный Киевский в Сильпо
Головний кошак
• 19 февраля 2024
Ответ дляНекомильфо
Буває думаю, що не треба. А потім хтось підкатує і думаю, а може треба!?
Головний кошак
• 19 февраля 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ви справжні гурмани👏 Так тримати)
Мейк-ап форева• 19 февраля 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Мене зацікавив київський у Сільпо) Це типу як торт, але кекс?)
Локшина на вухах• 19 февраля 2024
Поки стосунки тільки з роботою 😂 всі кавалери не підходять. Я вже так кайфую сама, шо мужик має прийти уровня бог