Апрель Ивановна• 19 февраля 2024
Які стільці кухонні практичніші велюрові чи кожзам?
А може взагалі пластикові?
Жена аллигатора• 19 февраля 2024
Никакие) велюр соберёт всю шерсть на себя если есть животные, кожзам трескается со временем.
Горня капучіно• 19 февраля 2024
Які вам подобаються. Я маю кожзам, але якісний. Плями пальців видно, протерла і красота. На тканині нічого не видно, але чистити її теж потрібно з часом. Пластикові тверді.
Вишня на торті• 19 февраля 2024
У мене є і пластикові, і кожзам. Практично. Для пластика використовую додатково зйомну подушку
Несемо світло разом• 19 февраля 2024
Купила велюрові, хоч і маю пухнастого)
На пластикові і не дивилась, але була в тому році в Італії. І там були кремові пласьикові. Дуже зручні і виглядають класно.
Вся в кредитах• 19 февраля 2024
В мене типу велюрові, але матеріал приємніший. Серветкою протер і чисто. Це ще від класу тканини залежить. Кожзам не люблю тактильно, він холодний, протирається. Найпрактичніші хіба що пластикові.
Мира всем• 19 февраля 2024
Якщо маєте домашній тварин, то шкірзам довго служити не буде. Мій кіт подер за місяць((
Белая и пушистая• 19 февраля 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
велюр конечно, пластик потеет, кожзам облазит быстро
Велюр- нереальний пилозбірник. + на кухні є жир, крихти, брудні руки, бризки. Це тільки для вітальні за стіл. Не для кухні на кожен день.
БершкомангоЗар• 19 февраля 2024
У мене були стільці із шкірозамінника доволі довго, потріскалися місцями, перетягувати. Знов через якийсь час почали облазити, пошила чохли:)
Буквально вчора психонула і купила з велюром (давно хотіла). Темно сірі, в юску.
До речі, в тому ж юску є спеціальний спрей для просочування. Відгуки - різноманітні:))
Ніхто не користувався подібним засобом?
Вся в кредитах• 19 февраля 2024
Ответ дляБелая и пушистая
В мене кухня-вітальня, ніяких бризків на обідній стіл не долітає) Якщо кухонька мала, то там ті велюрові не влізуть, вони ще й громіздкі. Ще ви маєте розуміти, є різний клас тканин, від того і різниця в якості і чистоті. Щодо пилюки ну таке, по-перше в мене ручний пилосос. По-друге від кліпів пилюки більше. В мене жодного ковра в квартирі.
Вся в кредитах• 19 февраля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Ніхто не користувався подібним засобом?
В юску поганої якості оббивка. Але дешевші на порядок звісно. Я дивилась коли обирала. Замовляли на виробництві стільців. Якість тканини там обираєш на свій бюджет.
У меня офисные кожзам - облазит и шелуха по всей комнате
Велюр на кухне - сомневалась, двое детей, постоянно что-то разливают. 2 года им (стульям) нормально все, тряпкой влажной оттираю если разлили, пятен не видно из за велюра, довольна, сидеть приятно, выглядят красиво
Рассказница• 19 февраля 2024
На зйомній квартирі були дешеві з шкірозамінника, жили там 4 роки, як нові залишилися. Але, на мій смак, велюрові все ж гарніші. А ще подобаються під баранчика, але , думаю, що їм швидко кінець прийде
БершкомангоЗар• 19 февраля 2024
Ответ дляВся в кредитах
Ви знаєте, я довго збиралася. Ті стільці, шо подобалися, бачила лише онлайн, ціна була значно вища. Дорогувато.
Плюнула і купила інші:)
Треба жити тут і зараз. Виглядають ок, по відгуках ( експлуатація декілька років) - політ нормальний.
Плюнула і купила інші:)
ОдинРазНадетое• 19 февраля 2024
Ответ дляБелая и пушистая
та какая там пыль на том несчастном стульчике, это ж не ковер на всю стену или пол.
но конечно если дети то нужно будет его иногда мыть влажной тряпкой с мылом.
Вся в кредитах• 19 февраля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Плюнула і купила інші:)
Ну і купити можна одразу, бо я свої чекала пару місяців, поки виготовляли
БершкомангоЗар• 19 февраля 2024
Ответ дляВся в кредитах
Так!:) від рішення до кухні - година. Чоловік швидко зібрав.
a.ostroverh• 19 февраля 2024
Велюровый светлые, правда брала в максимально стойкой ткани (какая-то якобы для кафе и ресторанов)
Отлично себя ведут
24. 02 вылила на один и развезла кофе заварной... Вытерла как смогла) Химчистка была аж в конце мая, все убрала
Больше всего страдает один стул, это любимое место пушистой кошки) шерсть без проблем убирается валиком или влажной тряпкой. Плюс на спинке подтягиваются сфинксы))
Отлично себя ведут
Ваша прЭлесть• 19 февраля 2024
В залежності чи є у вас діти маленькі. В нас велюрові. Донька підліток все чудово, а ось приходила подруга в гості із малою активною дитиною так цілий вечір їхнього стільця витирали😁. Тому якщо малі діти то краще замінник
Белая и пушистая• 19 февраля 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Ви кожен день пилососите?
Раніше я теж вважала, що у мене пилу немає і достатнього пилососити раз на тиждень. А зараз я кожен день з пилососу викидаю купу пилу
Белая и пушистая• 19 февраля 2024
Ответ дляНеправдиша
У мене такі, практичні )) Зносу їм нема ))
Що у вас робить мій кіт?))
Неправдиша• 19 февраля 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Що у вас робить мій кіт?))
Це його сестра 🤣