Жена_КотораяСтена• 19 февраля 2024
Кішка дряпає та кусає без причини
Більше місяця назад забрала собі 2-річну кицю, від якої вимушений був відмовитися хазяїн (не кидайте помідори у чоловіка, він пішов на фронт і нема було кому віддати).
Так от вона дикувата. Може час від часу просто підійти і вкусити за ногу чи за руку, якщо я в цей час щось роблю близько біля підлоги. Я її не тіскаю, не нав´язуюсь, на руки не беру взагалі, розмовляю ласкаво,ніколи не кричу. Не розумію ці приступи агресії, хоча кусає та царапає неглибоко, але сліди залишаються. Що це ? Що мені робити ? Як подружитися ?
З хазяїном зв´язок зник давно, не знаю чи живий взагалі ,тому спитати нема кого.
Вона трикольорова. Колись читала ,що такі киці і черепахові теж завжди з характером. Виходить правда ?
Жена_КотораяСтена
• 19 февраля 2024
Ответ дляHench
Це любов. Сидимо дивимось телевізор, мала ’девон Рекс’ бігає граеться і час від часу підбігає і кусає за звисаючі з дивану ноги. Нічого такого в цьому не має .
Оце мені пощастило
Leylakol30• 19 февраля 2024
Есть ошейник с запахом и устройство как фумигатор для котиков. Можно то или то купить для её спокойствия.
Впораюсь зі всим• 19 февраля 2024
У меня был кот, который, если я не обращала на него внимание мог со всей дури мне в ногу вцепиться, на ребенка нападал без всякой причины или мог лечь на пороге комнаты и рычать если кто-то пытается пройти.
Стрекозей• 19 февраля 2024
играйте с ней чаще. ей просто некуда выплеснуть энергию, и таким образом она играется. в идеале ей бы друга/подругу, чтобы носиться и драки устраивать) за неимением, страдаете Вы)
Жена_КотораяСтена
• 19 февраля 2024
Ответ дляСтрекозей
А доречі так. Вона ще ’паркур’ полюбляє. Це я так називаю її котячу акробатику. Носиться як шалена по квартирі і практично сальто робить на поворотах.
Стрекозей• 19 февраля 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
у каждого кота такое примерно раз в сутки происходит) если их двое, то и чаще, потому что когда у одного период побеситься, то второй оживляется))
Жена_КотораяСтена
• 19 февраля 2024
Ответ дляСтрекозей
І ще це здається пов´язано з туалетом. Як їй треба по-великому так починається ці побігеньки. Але вкусити може і просто так. Може у неї і є причина , тільки я втімяшити не можу. До неї були собаки і з ними якось все просто та ясно.
Стрекозей• 19 февраля 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Пробуйте если больно делает показывать ей, что Вас это не нравится, ругаться, интонацию кошки хорошо понимают
Тішуся неперетішуся• 19 февраля 2024
У меня это проверенный способ с котятами, но может, и с взрослой поможет. Я не просто ругаюсь, когда кошка делает что-то плохое, а высоко противно пищу) Коты такие звуки не любят.
Если не агрессивно нападает, а просто подходит и кусает спокойно, возможно, ей внимания не хватает.
Ответ дляHench
А немає чого свої ноги всюди ставити) Мене кіт привчив: все, що видно з-під ковдри, буде вкушене))
Да_Я_ТакаЯ_• 19 февраля 2024
Автор, я підібрала кішку домашню, але її викинули на вулицю. Так от місяці 4 до неї неможливо було доторкнутися, кусалас і царапалася. Пройшов рік і вона стала нормальною кішкою, приходить сама щоб її чухали
Да_Я_ТакаЯ_• 19 февраля 2024
І ще не ігноруйте її, грайтеся і торкайтеся її, щоб вона зрозуміла, що ви їй не зашкодите
Жена_КотораяСтена
• 19 февраля 2024
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Дякую, може це просто період звикання. Все ж таки 2 роки у нього жила.
Жена_КотораяСтена
• 19 февраля 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Спробую. Я правда зазвичай просто голосно кажу: ’боляче! Ніззя!’
З родзинкою• 19 февраля 2024
Грайтеся з нею. Дитина в стресі. Коти теж звикають до людей. Якщо є бажання, знайдіть серіал ’Пекельна кішка’, там зоопсихолог розбирає часті поведінкові котячі проблеми.
Моя кицька теж кусається)) ми з нею регулярно влаштовуємо бої) їй майже 12 і вона мене обожнює)
Жена_КотораяСтена
• 19 февраля 2024
Ответ дляHench
Ноги є? А єслі найду? 😺
Це Ваш котик на фото ?
Рання пташка• 20 февраля 2024
Так это она как раз пытается подружится с Вами. Предлагает играть.
Чтобы такого не было - руки или ноги, те места, что она достает, мажте любым эфирным маслом. Оно выветривается за 4-6 часов, нужно обновлять. И делать это до тех пор, пока появится стойкая ассоциация, что кусать - это фу и горько. Говорить при этом кошке вообще ничего не надо. Она сама все усвоит, абсолютно бесконфликтно.
А играть ей предлагайте. В другое время, не в ответ на попытки кусать, иначе они и станут приглашением к игре.
И очень бережно с ней общайтесь. Любое наказание - потеря доверия и откат проблемы или ее усугубление. Создайте ей максимально доброжелательную безопасную среду.