Директор Пляжу• 19 февраля 2024
Гетконтакт. Якщо власник номеру не є користувачем гетконтакт, як взнати теги?
Мені показує 1 тег, а решта не можна подивитися, якщо людина не користується гетконтактом? Бо щось типу того мені написало в цій програмі. Якщо можна все ж глянути усі чи зоча би білльше тегів, то як?
Море Щастя• 19 февраля 2024
Я б теж хотіла подивитися . Здається мені що сама безумна Марʼяна мене вирішила «осяяти» своїми повідомленнями, а в гет контакт не світить, гуглиться номер за сумською фірмою( а так би можна було б дівчатам закинути номер, хай би розважалися
Дивне створіння• 19 февраля 2024
Власник номеру міг просто заборонити використання тегів з його номером в налаштуваннях програми і видалитись
Директор Пляжу
• 19 февраля 2024
Ответ дляДивне створіння
Ага і таке ще буває(
ЛісАпетная• 19 февраля 2024
Ответ дляДивне створіння
Я так і зробила
Меня не звали• 20 февраля 2024
Я ничего такого не устанавливаю
Моб телефонную книгу нельзя другим показывать :))