Обнимашкина• 19 февраля 2024
Питання про кішку
Кішці 10 років, шотландська вісловуха.
Щось так погано стала їсти ось саме зараз, і линяє сильно, худа як глист.
При цьому веде себе нормально, навіть іноді грається.
Це щось вікове? Чи це так на весну реагує?
Минулі роки я такого не помічала. А в тому році стерилізувала її, може це якась така тепер реакція на тічку, якої немає.
ЖующаЯКонфету• 19 февраля 2024
Старая она уже, вот и все. Или реально к весне готовиться, у моей так же было в прошлом году. К зиме опять отожралась
a.ostroverh• 19 февраля 2024
У родителей кот, 21 год весной
У подруги месяц до 20 не дожила
10 лет не возраст
К ветеринару отвезите
У подруги месяц до 20 не дожила
10 лет не возраст
К ветеринару отвезите
Обнимашкина
• 19 февраля 2024
Ответ дляНе пириживай
Перевірте зуби, в мене так кіт поводився коли був зубний наліт.
Зуби нормальні. Я дивилась.
А якщо буде наліт, то як його знімають?
В мене вперше кішечка живе, я всіх деталей котів у старшому віці не знаю.
А якщо буде наліт, то як його знімають?
Королева ганделику• 19 февраля 2024
Моему 12 лет британец,было что совсем не ел,пару дней выжидала,несла к ветеринару. Были глисты.
Обнимашкина
• 19 февраля 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
На зиму кругленька була гарна така.
А зараз як глист.
Обнимашкина
• 19 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Глисти я травлю 2 рази в рік дронталом.
Думала, якщо так роблю, то це не глисти.
Королева ганделику• 19 февраля 2024
Ответ дляВідморожена
Подскажите,а британчики сколько живут?
При правильном питании и уходе могут и 20 лет жить. Зависит и от генетики,имуннитета. Моему 12 лет сейчас,очень надеюсь что ещё долго поживет.
Не пириживай• 19 февраля 2024
Ответ дляОбнимашкина
Зуби нормальні. Я дивилась.
А якщо буде наліт, то як його знімають?
Просто контролюйте щоб не з´являвся наліт на зубах. Знімають той наліт ветеринар дуже легко, головне не запускайте ситуацію.
Можливо ваша кішка дійсно старенька, якщо вечірній тигидик виконує то все нормально.
Обов´язково давайте траву для кішок, можна купити в магазині для тварин. Трава допомагає травленню а точніше не дає звбиватися шерсті в шлунку тварини.
Відморожена• 19 февраля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Нашей мартышке 8 через 3 месяца.
ХикориДикори• 19 февраля 2024
10 років - це не так багато, та й стерилізована вже рік, якщо б причина в цьому була, вона б ще раніше відреагувала. Чим годуєте?
Домовенок Кузя• 19 февраля 2024
Ответ дляЖующаЯКонфету
Це не вік для кішки
Домовенок Кузя• 19 февраля 2024
Ответ дляОбнимашкина
Глисти я травлю 2 рази в рік дронталом.
Кожні 1-3міс треба.
+блохи можуть бути
Щебетуха• 19 февраля 2024
Ответ дляВідморожена
Подскажите,а британчики сколько живут?
Моїй 13. Ще ніяких ознак старості нема, на щастя
Відморожена• 19 февраля 2024
Ответ дляЩебетуха
Ребёнок с игрушками,всё,как положено😁
Щебетуха• 19 февраля 2024
Ответ дляВідморожена
Ребёнок с игрушками,всё,как положено😁
Ага) син усе порозкидав і зайняли її місце 😂
Обнимашкина
• 19 февраля 2024
Ответ дляХикориДикори
Проплан для стерилізованих. Роблю кульки з м’яса курки сирого, переморожую і потім даю, іноді трошки сметани, гурме у баночках.
Обнимашкина
• 19 февраля 2024
Ответ дляДомовенок Кузя
Кожні 1-3міс треба.
+блохи можуть бути
Та ні, раз у півроку травлять глистів
Обнимашкина
• 19 февраля 2024
Ответ дляЩебетуха
Чим кормите?
Щебетуха• 19 февраля 2024
Ответ дляОбнимашкина
Чим кормите?
Фест чойз урінарі на постійній основі. Має камінчики ( Тепер лише ця сушка без експериментів
Домовенок Кузя• 19 февраля 2024
Ответ дляОбнимашкина
Та ні, раз у півроку травлять глистів
То вам так хочеться
Обнимашкина
• 19 февраля 2024
Ответ дляЩебетуха
А глистів як часто травите?
Сама вумна тутички• 19 февраля 2024
Ответ дляОбнимашкина
Зуби нормальні. Я дивилась.
А якщо буде наліт, то як його знімають?
моему коту 20 лет, да он сейчас регулярно пациент вет. клиники, но разве вы не можете проверить свое животное? они тоже болеют как и люди. У моего кота стоит титановый сустав, люблю своего кота, за его здоровьем слежу
Королева ганделику• 19 февраля 2024
Ответ дляОбнимашкина
Чим кормите?
Брит,иногда Феликс,особенно любит с говядиной в подливе,суп тоже Феликс. Это из влажных кормов.Сухой Пурина для стерилизованных берем.