КвартираЧья• 19 февраля 2024
Оголився корінь і чутливий зуб...
Дівчата,в кого таке було:чистила зранку зуби і зверху боковий зуб 5 чи 6-ірка заболів при чищенні,але я не приглядала перед роботою,щойно знову чищу на ніч і ще чутливіший ,придивиоась ,а ясна дуже високо,ніби зуб дуже оголився і чутливий дуже на дотик.Можливо якусь мазь прикладати ?
Десь так, але...• 19 февраля 2024
Солкосерил ? Tebedont ? Прополоскать сода + соль, отвар коры дуба. И к врачу
КвартираЧья
• 19 февраля 2024
Дякую!А то часом не хвороба ясен ?Не треба буде зуб удаляти?зуб повністю здоровий і міцний,а ясна(((((...
КвартираЧья
• 19 февраля 2024
До лікаря обов´язково піду,мабуть середа -четвер,швидше з роботою не вийде(((
ТатьянаИгоревна• 20 февраля 2024
У мене так. Користуюся пастою Сенсодин вже давно. Тоді немає чутливості. А взагалі стоматолог казала, що так може проявлятися проблеми з щітоп. залозою.