Завжди недо...• 20 февраля 2024

Такие ссср термосы для еды хорошо держат температуру?

Там обычная банка и пенопласт вокруг нее. Так было в описании. Я в руках не держала.
220В• 20 февраля 2024
Не очень

Tammy21• 20 февраля 2024
Аж тригернуло))) Воду тримали годин 5-6, на виході трошки тепла, якщо я не плутаю. У колбу заварний кип´яток краще не лити, навіть в прогріту, може тріснути.
СамавиховуюКота• 20 февраля 2024
Вже той пінопласт нічого не тримає. Він вже помер і розсипався
Зараз все скажу• 20 февраля 2024
Зачем вам отэ одоробло надо?
Ужас
СамавиховуюКота• 20 февраля 2024
Є гарні термоси, але не дешеві.
Якщо реально потрібно, то маю таку фірму, тримає окроп 24 години

Термос STANLEY
Крута річ
Ну ниче се• 20 февраля 2024
Воно навіть тоді добре не тримало, а через стільки років тим паче.
Ноу коммент• 20 февраля 2024
Через 5 часов жидкость еле теплая

Видна міленіалка• 20 февраля 2024
купите новый термос. Не такой он и дорогой.
Цукрові вишні• 20 февраля 2024
Я купила в Польщі в пепко за 30злотих ще років три тому- дуже задоволена, тримає може і не 24 години,але 8 годин і ще тепле, навіщо вам те староття. Крім того що вони постійно лопаються,то там вже того пінопласту скоріше за все немає вже. Може краще китайський на аліку купити?
Цукрові вишні• 20 февраля 2024
В мами був колись такий зелений- тримає норм якщо його ще загорнути у щось. В рушник чи в одіяло,але якщо там пінопласт нормальний,не попсутий. Але за стільки років він міг струхлявіти
Ку ка ку ка ку• 20 февраля 2024
У меня есть такой, как на картинке, хорошо держит, 6 часов и кипяток, как в зоджируши современном. На более длительное время ссср думаю проиграет.
Тектологиня 80lv• 20 февраля 2024
Ответ дляЦукрові вишні
А в моїх батьків синій, здається з якимось малюнком
Тектологиня 80lv• 20 февраля 2024
Знайшла в Гуглі) ех ностальгія нахлинула. Дитинство, вилазки на природу, батьки молоді
Обращеница• 20 февраля 2024
Судя по этому хламу, качество вам не надо. Так что берите любой
dulenok• 20 февраля 2024
Есть термос Темет кажется...он пищевой - держит отлично. И есть Ссср-ровский , вот этот держит под 8 часов кипИток.
автор Завжди недо... • 20 февраля 2024
Ответ дляdulenok
Спасибо! А можете ваш пищевой Темет сфоткать? :)