Жена брата Админа• 20 февраля 2024

Це вони, Кд?

Доньці 12,5 років.
Вчора почалась мазня, вибачте коричнева, сьогодні таке ж. То так починаються кд?
Я вже чесно не пам´ятаю як було в мене? Нічого не болить її, чи варто сходити до гінеколога?
Працівниця року• 20 февраля 2024
У мене починалося зразу яскраво червоним. Я б сходила у будь-якому разі. Бо мазня - це не ок. І зараз у дівчат в 10 років вже починається цикл, а в 12.5 вже має бути( мені здається)
Гомосноб• 20 февраля 2024
да, так может быть
Гомосноб• 20 февраля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Вы не правы. Разброс начала месячных от 9 до 16 лет по-прежнему норма.
Семенівни сусідка• 20 февраля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Мазея - це ок.
Перші місячні можуть бути нерегулярними, йти як попало. То день, то три, то тиждень, то багато то мало.
Перший рік вони ’устаканюються’. Хоча є люди, у яких одразу чітко і вчасно.

Це все норма. Влітку з ендокринологом спілкувалась.
Норма тепер з 9 років.
ТаПрямТам• 20 февраля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Не правильно Вам здається. У всіх все індивідуальне.
Автор, у багатьох саме з мазні починається, купіть донці книжку Без маячні про перші місячні’ - там і про це також є, що багатьох турбує колір перших виділень. Ну і взагалі книга дуже класна. Своїй купила.
Кіма кепка• 20 февраля 2024
Да именно так они и начинаются
Семенівни сусідка• 20 февраля 2024
Ответ дляГомосноб
Все вірно.
Лікар сказала, що якщо в 14 ще не буде можна прийти до неї, але це варіант норми.
Гомосноб• 20 февраля 2024
Автор, к гинекологу сходить можно, врач расскажет ребенку что к чему, как может быть и на что обратить внимание. Но, повторюсь, мазня у подростка - это норма. Как и норма если бы заливало с 1-го дня. Как и норма месячные каждые 2 недели или отсутствие их полгода. На стабилизацию цикла уходит 2 года.
Працівниця року• 20 февраля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Мазея - це ок.

Норма тепер з 9 років.
Дякую за інформацію. Доньці 6.5 років. Ще не заглиблювалася в цю тему, але по дітях друзів розумію, що зараз дууууже рано починається у дівчат😔
автор Жена брата Админа • 20 февраля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Ну вона худенька в мене, груди лише недавно виросли. В багатьох знайомих в дівчат почались в 12-13 років кд. Тому не думаю що то так пізно
Ответ дляСеменівни сусідка
Мазея - це ок.

Норма тепер з 9 років.
Тобто поки просто вести календар , щоб відслідкувати чи є графік. Не йти нікуди?
Ответ дляТаПрямТам
Дякую. Куплю
НеКонец-Света• 20 февраля 2024
Ответ дляПрацівниця року
В моєї в 13.5 почались, але теж кров´яні.

Автор, краще сходити або просто запитайте в свого гінеколога.
Ответ дляКіма кепка
Да именно так они и начинаются
Ну значить привіт доросле життя
Янка-угомонись• 20 февраля 2024
У меня в 14 именно так и начались, потом не было пару месяцев, потом мазня. Потом обычно начали идти. Уже 35 лет, двое детей)
Семенівни сусідка• 20 февраля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Донці 9.
В класі дівчатам 9-10 років
У 5 подружок вже є місячні.
Святатабожа• 20 февраля 2024
Ответ дляЖена брата Админа
В нас так само починалось, в 13,років, перші були мазня, далі будуть вже червоні, все ок.
НеКонец-Света• 20 февраля 2024
Баби ви не в адекваті? До чого ці ваші морди закриті руками?((((
Семенівни сусідка• 20 февраля 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Так, встановіть їй додаток, або купіть календарик.
В додатку можна не просто день відмітити, а й позначити симптоми або щось не типове. Помітити чи мазалось, чи обільні.
Я б свою не вела. Нащо дитині той стрес. Можете самі сходити і поговорити з лікарем, якщо хочете себе заспокоїти.
Працівниця року• 20 февраля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Донці 9.
В класі дівчатам 9-10 років
У 5 подружок вже є місячні.
У мене в 11.5 почалися. Мама навіть не встигла мені нічого розказати, бо ніхто не очікував такого) Я була перша в класі, це вважалося дуже рано. Пам´ятаю, що подружки ще пару років ходили без менструації, а я мучилася без прокладок і т д.))) То зараз готуюся до доньчиних, як до своїх🙂🙈
Семенівни сусідка• 20 февраля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Тепер рано гормональний фон міняється у підлітків.
Працівниця року• 20 февраля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Дуже шкода дівчаток(
Семенівни сусідка• 20 февраля 2024
Ответ дляПрацівниця року
Дуже шкода дівчаток(
Чому?
Це звичайний процес.
Зараз багато інформації, багато засобів гігієни, все, щоб не заморочуватись цим питанням, а сприйняти як належне.
Дуже дякую всім за поради.
Сладкий лимончик• 20 февраля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Чому?
Це звичайний процес.
Гормональная нагрузка выше - выше риск онко