Лялька в колисці• вчера в 11:51

Кашель при грипі А, чим рятуватися?

В дитини 15 років, вірус грипу А, сьогодні 2 доба почалася хвороби, п´є Агріпу. Кашесь надокучливий, сухуватий, протівний.Лікар назначив стоптусин (заочно), але минулого разу він ніяк не допоміг, можливо є щось краще типу Бронходлітин чи Рапірус. Чим ви рятувалися від кашлю при грипі?
Нашли в капусте• вчера в 11:54
Ислу рассасывать,если кашель не сильно удушливый,этого достаточно.И пить чай/компот.
ГугелП@лАмался• вчера в 12:02
Я б послухала лікаря, давала б Стоптусин і розсмоктувати масло какао
Чемна панночка• вчера в 12:03
Ответ дляНашли в капусте
Плюсую насчёт Ислы.
Чемна панночка• вчера в 12:04
Амброксол таблетки + полоскать горло постоянно любым доступным средством. Сода + соль, ангилекс, ромашка и т.д.
СирОжино пирОжино• вчера в 12:05
Синекод
Завжди з рушником• вчера в 12:10
Яка природа кашлю у хворого? Його слухав лікар? Бо тут вже й стоптусин і синекод нарадили.. а якщо там бронхіт чи пневмонія?
Миссис Буркул• вчера в 12:11
Кашель у дитини, бо соплі стікають по задній стінці глотки. Щоб не було кашлю капайте нос. Наприклад Лорект спрей, 3-4 рази на день. Кашель одразу зникне.
автор Лялька в колисці • вчера в 12:24
Ответ дляНашли в капусте
П´є, фіорда для горла
автор Лялька в колисці • вчера в 12:25
Ответ дляГугелП@лАмался
Дякую. Стоптусин є тому почала давати
автор Лялька в колисці • вчера в 12:25
Ответ дляЗавжди з рушником
Сьогодні 2 доба пішла грипу А лікар ще не слухав, зараз пік високої температури, в лікарню підемо завтра
фрау Гітта• вчера в 12:42
Автор, а висока температура то яка? Теж дитина хворіє, але тест був негативний (може неправильно зробили). То без противовірусного.
Стоптусін, на жаль, не допоміг. Сінекод краще приступи кашлю притушив. Дитина просто неперервно кашляла.
Статус Ква• вчера в 12:39
Сухий треба переводити у вологий і викашлювати, а не затрамбовувати все Стоптусином.
Мені і сину лікар призначала Муцитус і багато пити.
Якщо є обструкція, то Аскоріл.
Статус Ква• вчера в 12:42
Ответ дляЛялька в колисці
Дякую. Стоптусин є тому почала давати
Дитину треба поослухати легені і впевнитись, що там нічого нема, чисте дихання.
Ви тим стоптусином можете заблокувати рефлекс викашлювання мокроти і піде запалення.
фрау Гітта• вчера в 12:44
Ответ дляСтатус Ква
Читайте інструкцію до стоптусину. Ніякий рефлекс там не блокується. А тим паче, при кашлі, який зараз при грипі А там і сінекод не справляється.
автор Лялька в колисці • вчера в 12:44
Ответ дляфрау Гітта
Вчора 38,2, сьогодні 39.3. Тест позитивний, робили на початку 2 доби хвороби
долой_лама• вчера в 12:45
Ответ дляЛялька в колисці
С чего вы взяли что это грипп еще тип определили?
Чем мешает кашель что его нужно убирать?
фрау Гітта• вчера в 12:46
Ответ дляЛялька в колисці
Так і було. Добре, що почали агріпу пити. Бо без противірусного моя дитина вже антибіотик п´є.
Королева спама• вчера в 12:48
Мне выписали Аскорил. Агриппа очень ребёнку плохо заходит, жкт желчный просто сдают, понос и тошнота. Выпили 3 табл и больше не смог(
фрау Гітта• вчера в 12:50
Ответ дляКоролева спама
Хоч 3 таблетки. Точно легше буде, чим у моєї дитини. Сухий кашель добами, до рвоти, ніякі ліки, ніякі інгаляції не допомагали. Тільки сінекод трошки той кашель гасив.
Миссис Буркул• вчера в 12:56
Ответ дляфрау Гітта
Чим ніс капали?
Фляшка на трьох• вчера в 13:29
У нас сегодня пятый день, попали к врачу и назначили ингаляции с вентолином и пульмикортом, наслушали обструкцию, по анализам без бак.инфекции. Первые дни только нос капали, увлажняли, и стрепсилз оригинальный ел, на ночь ношпу. Температура была 39-40 и за 40, но только 2 суток, на третьи сутки уже не было. Пил тамифлю. Кашель лучше в врача слушать и заочно ничего не принимать
автор Лялька в колисці • вчера в 16:55
Ответ длядолой_лама
Є така штука як тест
автор Лялька в колисці • вчера в 17:10
Ответ дляФляшка на трьох
Звісно завтра підемо до лікаря.
автор Лялька в колисці • вчера в 17:12
Ответ дляКоролева спама
На жаль, це дія більшості таблеток озельтамівіру - тошнота і рвота...