Девочки вопрос такой ! Я на первого сына одинокая мама , второй ребенок в браке записан на его папу , я сейчас замужем муж военный хочет взять опеку , как только оформить жилье дети не счет, как только выплаты у вас муж есть. Вообщем муж просит взять опеку над малыми там вроде и льготы малым будут . Кто что знает подскажите?! Только я не хочу чтобы он усыновлял старшего.
У вас один єдиний варіант- усиновлення. Перша дитина, якщо батька нема - без особливих проблем.
2 дитина - тільки якщо батька дитини лишити батьківських прав через суд. Тут все непросто, довго, і не факт. Дивлячись що батько дитини думає з цього приводу.
І ніяких інших варіантів в українському законодавстві не існує.