Липка-прилипка• 20 февраля 2024
Цитологія другий тип (запалення)
Яка причина може бути ?
З лікарем по телефону поговорила, вона сказала завтра до неї підійти.
Але до завтра я з розуму зійду
Ёшки_Матрёшки• 20 февраля 2024
Ну, запалення, ну, завтра вам лікар назначить лікування. Чого його з розуму сходити?
Щастя-здоровля• 20 февраля 2024
У меня этот тип уже лет 20. Планирую еще как минимум столько же с ним прожить.
Анчо Ус• 20 февраля 2024
У меня тоже
Пока местное лечение Прошла
Сдала повторно
Если местное не помогло
Будет врач антибиотик назначать
Пока местное лечение Прошла
Сдала повторно
Если местное не помогло
Будет врач антибиотик назначать
Липка-прилипка
• 20 февраля 2024
Ответ дляАнчо Ус
У меня тоже
Пока местное лечение Прошла
Сдала повторно
Если местное не помогло
Будет врач антибиотик назначать
Пока местное лечение Прошла
Сдала повторно
Если местное не помогло
Будет врач антибиотик назначать
Мені вона єдина що сказала. То потрібно ще здати на ЗППП, щоб виключити точно, що запалення не від цього.
Рік назад запалення ніякого ще не було.
Цей аналіз коштує 2,500грн в січнево
Рік назад запалення ніякого ще не було.
Цей аналіз коштує 2,500грн в січнево
Тану на сонці• 20 февраля 2024
Автор, чого ви така кіпішна?
Пролікуєтеся, нічого поганого у вас не має, запалення пролікуєте, це й аналіз показує чи є атипові клітини у вас їх не має, є запалення, будете лікуватися.
Бабуся Бетман• 20 февраля 2024
Тю, просто снимете воспаление и всё. Это далеко не дисплазия. Дисплазия 3а тип.
Бабуся Бетман• 20 февраля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Рік назад запалення ніякого ще не було.
Цей аналіз коштує 2,500грн в січнево
Рік назад запалення ніякого ще не було.
Цей аналіз коштує 2,500грн в січнево
В диле можно со скидкой сделать - если оплата онлайн. Напишите им в телеграме.
Бабуся Бетман• 20 февраля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Рік назад запалення ніякого ще не було.
Цей аналіз коштує 2,500грн в січнево
Рік назад запалення ніякого ще не було.
Цей аналіз коштує 2,500грн в січнево
Вот гляньте анализ Фемофлор 16 и дешевле сравните инфекции.
Ane4ka-9cee• 20 февраля 2024
Чого сходити з розуму, це не смертельно. Сама тільки з чоловіком пролікувалися. В наступному циклі перездам аналізи. Причин купа: зппп, імунітет ослаб, перенесена хвороба
Докладальниця• 20 февраля 2024
Я здавала на бак посів, щось біля 300 грн., бо постійно запалення. Толком не ясно від чого, то є ,то немає. Пролікувалася свічками і антибіотиком. Треба піти перевіритись.