Ростки жимолости• 20 февраля 2024

Все-все-все для покращення зору дитини

Порадьте, будь ласка, таблички для зору, гімнастику, перфораційні окуляри, розслаблення м´язів і тп.
Все, що реально допомогло Вам і дітям.
Пішла з донькою до окуліста.
-1,75 кожне око.
8 років дитині і таке.
Буду всім вдячна за відповіді і поради 💕
автор Ростки жимолости • 20 февраля 2024
Ответ дляВсе возможно
Згадала, що одна з лікарів ще рекомендувала масаж воротникової ділянки.
Так, 4 курси на рік робить остеопат.
Ответ дляАленка8519
Вам не предлагали замену хрусталиков с только линзой при такой близорукости? У меня -10, лазерную коррекцию нельзя, замену хрусталиков предложили... Страшно...
Я живу і не звертаю увагу на цю проблему.
Але боюся повторення у доньки.
У мене це ж почалося в 14...
А їй ось лише 8 виповнилося.
Ответ дляАленка8519
Мені корекцію не можна теж. Якась там ще проблема, я не пам´ятаю.
Крошка Енот• 20 февраля 2024
Ответ дляРостки жимолости
Я думала, що навіть до психолога піти, бо почало погіршуватися з початку війни.
Постійно кліпає часто очима.
Лютеїн, вітаміни, на дефіцити обстежую, все коректує генетик постійно.
Дякую всім!!!
метод Шичко-Бейтса.
дітям дуже швидко допомагає
Малинка• 20 февраля 2024
Ответ дляЗапасная спина
Автор , я багато років назад в такому ж віці сину покращила зір з -0,8 до майже 0,2 . Ми займалися по Бейтсу . Спробуйте . Не відразу , але треба час і старання .
Это гимнастика для глаз? Сколтко раз в день делали?
Запасная спина• 20 февраля 2024
Ответ дляМалинка
Да , гимнастика . Один раз днем .
Малинка• 20 февраля 2024
Ответ дляЗапасная спина
Да , гимнастика . Один раз днем .
Книгу покупали или в интернете? Начала гуглить, это нескол ко упражнений рисовать глазами геометрические фигуры -это оно?
Запасная спина• 20 февраля 2024
Ответ дляМалинка
Мне посоветовала одна знакомая . Разминка а зачем рисовала на стекле точку и он смотрел в даль/точка .
Цикавенная• 20 марта 2024
нічого.найкраще- забрати тел і планшет.а ці всі таблички і апаратне лікування...все пройшли ,але. падати буде ,якщо дівчинка,до появи перших місячних.потім уповільниться.