Психологічка• 20 февраля 2024

Як виявилось, я лесбіянка. Моє кохання із свекрухою

Якби ви знали, як мені тяжко носити це в душі.
Наші почуття взаємні, але як сприйме суспільство? До цього ніколи не знала що таке. Але вийшло так, що саме вона - моє кохання
Як пояснити це чоловіку? Свекру? Дітям? Сказати що з бабусею тепер живемо разом?
Чучало яблуні• 20 февраля 2024
Ответ дляПсихологічка
Ні
Там дуже довга історія
Якщо не будуть кричати що я троль, то розповім
А собаки які вам подобаються? Спаніелі? Я вам вірю, розказуйте
Ондатрова шуба• 20 февраля 2024
У юры сегодня рабочий день на форуме.
Строчит не переставая
Забула що?• 20 февраля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Як казала якась блогерша порно акторка, якщо чоловік спробує секс з чоловіком, то до жінок він вже ніколи не повернеться
Так вот зачем Васичкина своего страпонит , а я то думаю 🤣
Колгоспниця• 20 февраля 2024
Брат мужа отказал что-ли?
Не кую, не мелю• 20 февраля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Тоже так думаю
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 февраля 2024
я поняла, что вы пишете- это вы смотрели художественный фильм на подобную тему- такой же не правдоподобный как ваш безумный спич.
Щедрик ведрик• 20 февраля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Вибачте, а як до того дійшло, типу ви ліпили вареники разом, а потім бах і вже кохаєтеся в ліжку?
А перед тим довго дивилися один одному в очі. Закоханим поглядом. Як кіно, бачили?
Б´ю байдики• 20 февраля 2024
Ответ дляПсихологічка
Вони не знають
Зробіть хід конем. Думаю чоловвік має вас зрозуміти)) це ж мамо, а не посторонній мужик
Чучало яблуні• 20 февраля 2024
Ответ дляЗабула що?
Життя то така штука, або тебе *буть, або ти. Або перше тебе, а потім ти
Забула що?• 20 февраля 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
А на выходных любовь к свекру и побег
На выходных уже Амур де Труа будет , автор и свекруха со свекром )
Тільки не про гроші• 20 февраля 2024
Как скучно я живу...
Забула що?• 20 февраля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Там уже дедуля , вряд ли меняться получается )
Говорю відверто• 20 февраля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Ніфіга собі порозуміння 😆 від порозуміння до кохання один крок
Від компліментів до аліментів - одна судова справа...
Закуйовджена життям• 20 февраля 2024
Ответ дляПсихологічка
Ні
Там дуже довга історія
Рассказывайте уже, я вам верю
Грибной_Дождик• 20 февраля 2024
Блин вот читаешь эту ахинею и понимаешь какова скукота в моей жизни
Щедрик ведрик• 20 февраля 2024
Ответ дляЗабула що?
Кстати, а куда она подевалась?
Чучало яблуні• 20 февраля 2024
Автор, то тепер свого чоловіка ви будете синочком звати?
Щедрик ведрик• 20 февраля 2024
Ответ дляЗабула що?
Нет покоя в семье из-за долбанутой невестки
Чучало яблуні• 20 февраля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Хто всрався? Невістка
Тоска в носках• 20 февраля 2024
Ответ дляНа паровозе
Вот это я понимаю
Надо и своей прити признаться в чувствах
Бажано на сімейному святі, при всіх родичах.
Зроблено у 80-х• 20 февраля 2024
а різниця у вас яка? років 30-35?
і у вас ’стоїть’ на старе, дрябле тіло?
Щедрик ведрик• 20 февраля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
А дітей своїх - онуками. Іди сюда мій рідненький, бабуся тебе погоцюцюкає
Чучало яблуні• 20 февраля 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Бабуся вже погоцюцюкала невістку. Головне щоб в родинну традицію не переросло
Щепотка_совести• 20 февраля 2024
Ответ дляДама с заначкой
То вже й свекра жахайте. Одна чи вдвох. Він явно такого кохання без себе не зрозуміє.
І зразу по ток шоу чешіть. Гроші новозакоханим завжди потрібні
Пожалійте стару людину, там може геморой, куди вже жахатись у сраку
ЖенаАйтишнеГа• 20 февраля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Вав, це вже сильно, тягне на ТОП!!!
Та не, це як у брудній білизні паритися. Уж краще тема вище, де жонатого спіробітника автор хоче спокусити.
На паровозе• 20 февраля 2024
Ответ дляТоска в носках
Я такая, что могу и на дне города признаться, со сцены, мне пофиг)))
Чебураха з перцем• 20 февраля 2024
Ответ дляЗабула що?
Боюсь , к следующим выходным до зоофилии дойдет .
ЯкаКраля• 20 февраля 2024
Фу , автор, Ви ж молода жінка , чого собі не знайти теж молоду жінку, ну якщо Ви вже лесбійка 🥸 А то я як подумала , що Ви ж кохалися , ну тобто лизали у старої жінки , ледь не вирвало мене, якраз каву пила.
Аленький носочек• 20 февраля 2024
Ответ дляЯкаКраля
ну допустим автору 18, а свекрухе 38, то не такая уж и старая)
Привіт з ботойбіччя• 20 февраля 2024
Ну что сказать, я когда то подобное выкладывала. Только у меня отношения с отчимом мужа