Психологічка• 20 февраля 2024
Як виявилось, я лесбіянка. Моє кохання із свекрухою
Якби ви знали, як мені тяжко носити це в душі.
Наші почуття взаємні, але як сприйме суспільство? До цього ніколи не знала що таке. Але вийшло так, що саме вона - моє кохання
Як пояснити це чоловіку? Свекру? Дітям? Сказати що з бабусею тепер живемо разом?
Брехушечка• 20 февраля 2024
ооо наконец-то нормальные отношения со свекрухой
, а то то бьются, то ругаются
Мамкиня доця• 20 февраля 2024
Тепер головне, щоб чоловік у вашого батька не не закохався, а дід у онуків.
Свекруня• 20 февраля 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Як казала якась блогерша порно акторка, якщо чоловік спробує секс з чоловіком, то до жінок він вже ніколи не повернеться
Один раз не ....))))
ЯкаКраля• 20 февраля 2024
Ответ дляАленький носочек
ну допустим автору 18, а свекрухе 38, то не такая уж и старая)
Ви пост читали? Автор пише , як це пояснити дітям, ну явно у 18 дівчини , не можуть бути діти , яким вже потрібно щось пояснювати…
Тролю як можу• 20 февраля 2024
Ответ дляЗабула що?
Так вот зачем Васичкина своего страпонит , а я то думаю 🤣
Та ви шо? Це вона спалилася десь?
Забула що?• 20 февраля 2024
Ответ дляТролю як можу
Та ви шо? Це вона спалилася десь?
Она об этом открыто писала здесь