20 февраля в 14:08

Регрессия прошлой жизни

Всем привет , знаю что здесь много скептиков 😀но может кто-то погружался в этот гипноз и может рассказать свое мнение и ощущения ?
Результат:
вже голосів: 66
32 (48.48%) интересно попробовать
18 (27.27%) любопытно кто что выбрал
13 (19.7%) не погружался и не интересно
3 (4.55%) было погружение в гипноз
КАПСЛОЧНИЦА 20 февраля в 14:09
Спробуйте ЛСД
2 8 5
Инстагра_мерша 20 февраля в 14:11
Я бы хотела.
Автор, знаете специалиста?
Борщик 20 февраля в 14:11
зачем это вам? вам мало ощущений/вы не умеете испытывать их сами??
автор Протру пилюку 20 февраля в 14:13
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Спробуйте ЛСД
Я не употребляю всякую гадость
1 1
автор Протру пилюку 20 февраля в 14:14
Ответ дляИнстагра_мерша
Я бы хотела.
Автор, знаете специалиста?
Когда - то давно нашла , но так и не сделала , по этому контакты потерялись ((
КАПСЛОЧНИЦА 20 февраля в 14:14
Ответ дляПротру пилюку
Я не употребляю всякую гадость
Ви ще й мізки бережіть від всякої гидоти по типу регресій
автор Протру пилюку 20 февраля в 14:15
Ответ дляБорщик
зачем это вам? вам мало ощущений/вы не умеете испытывать их сами??
А при чем здесь ощущения ? Это совершенно другое и интересно . Конечно это не доказано , но люди излечивают свои фобии .
1 2
Непонятно 20 февраля в 14:15
Було, дуже цікаво, я боюся висоти, при чому з дитинства, навіть стати на стілець то для мене кошмар. На сеансі я побачила себе якесь середньовіччя, мене закрили щось типу тюрьма, хочуть судити як відьму, а я лише травами лікувала, я тікаю й намагаюся по муру йти голими ногами, ніби сон, а я чітко відчувала той камінь й мокрий мох під ногами,той холод. Мур високий внизу лише верхівки дерев і гори, зриваюся і лечу в низ. Просинаюся. Й чітко розумію чому я так тепер боюся висоти. Можливо самонавіювання, але відчуття такі живі що прямо вау.
3 6 2
автор Протру пилюку 20 февраля в 14:15
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ви ще й мізки бережіть від всякої гидоти по типу регресій
Обязательно намотаю на ус
автор Протру пилюку 20 февраля в 14:17
Ответ дляНепонятно
Було, дуже цікаво, я боюся висоти, при чому з дитинства, навіть стати на стілець то для мене кошмар. На сеансі я побачила себе якесь середньовіччя, мене закрили щось типу тюрьма, хочуть судити як відьму, а я лише травами лікувала, я тікаю й намагаюся по муру йти голими ногами, ніби сон, а я чітко відчувала той камінь й мокрий мох під ногами,той холод. Мур високий внизу лише верхівки дерев і гори, зриваюся і лечу в низ. Просинаюся. Й чітко розумію чому я так тепер боюся висоти. Можливо самонавіювання, але відчуття такі живі що прямо вау.
Дякую , дуже цікаво . Ось в в мене є невеличкий страх води , хоча плаваю і все таке . І не можу зрозуміти звідки , ось і думаю спробувати таким способом знайти відповідь на своє питання . А у вас є контакти у кого робили ?
Инстагра_мерша 20 февраля в 14:18
Ответ дляНепонятно
Було, дуже цікаво, я боюся висоти, при чому з дитинства, навіть стати на стілець то для мене кошмар. На сеансі я побачила себе якесь середньовіччя, мене закрили щось типу тюрьма, хочуть судити як відьму, а я лише травами лікувала, я тікаю й намагаюся по муру йти голими ногами, ніби сон, а я чітко відчувала той камінь й мокрий мох під ногами,той холод. Мур високий внизу лише верхівки дерев і гори, зриваюся і лечу в низ. Просинаюся. Й чітко розумію чому я так тепер боюся висоти. Можливо самонавіювання, але відчуття такі живі що прямо вау.
Я теж боюся висоти. Часто сни були, коли я десь високо сижу чи лежу, ледь тримаюся, щоб не впасти, бо дуже вузьке місце. Страх неймовірний.
Непонятно 20 февраля в 14:20
Ответ дляПротру пилюку
Дякую , дуже цікаво . Ось в в мене є невеличкий страх води , хоча плаваю і все таке . І не можу зрозуміти звідки , ось і думаю спробувати таким способом знайти відповідь на своє питання . А у вас є контакти у кого робили ?
Будете сміятися знайшла на ютубі, там багато таких сеансів, перепрошувала багато не воно, а потім в мене вийшло самій, головне слухати, й виконувати що кажуть. Плюс щоб ніхто вам не мішав
Инстагра_мерша 20 февраля в 14:20
Ответ дляНепонятно
Було, дуже цікаво, я боюся висоти, при чому з дитинства, навіть стати на стілець то для мене кошмар. На сеансі я побачила себе якесь середньовіччя, мене закрили щось типу тюрьма, хочуть судити як відьму, а я лише травами лікувала, я тікаю й намагаюся по муру йти голими ногами, ніби сон, а я чітко відчувала той камінь й мокрий мох під ногами,той холод. Мур високий внизу лише верхівки дерев і гори, зриваюся і лечу в низ. Просинаюся. Й чітко розумію чому я так тепер боюся висоти. Можливо самонавіювання, але відчуття такі живі що прямо вау.
А де у вас був такий досвід? Хто проводив? Психіатр?
Борщик 20 февраля в 14:20
Ответ дляПротру пилюку
А при чем здесь ощущения ? Это совершенно другое и интересно . Конечно это не доказано , но люди излечивают свои фобии .
самоанализ, копайте в этом направлении
Непонятно 20 февраля в 14:20
Ответ дляИнстагра_мерша
Я теж боюся висоти. Часто сни були, коли я десь високо сижу чи лежу, ледь тримаюся, щоб не впасти, бо дуже вузьке місце. Страх неймовірний.
Так аж ноги німіли від страху
автор Протру пилюку 20 февраля в 14:21
Ответ дляНепонятно
Будете сміятися знайшла на ютубі, там багато таких сеансів, перепрошувала багато не воно, а потім в мене вийшло самій, головне слухати, й виконувати що кажуть. Плюс щоб ніхто вам не мішав
Богато часу пішло , щоб вийшло ? Не боялись самостійно ?
Непонятно 20 февраля в 14:22
Ответ дляИнстагра_мерша
А де у вас був такий досвід? Хто проводив? Психіатр?
Ні вище написала, але знаєте саме після того я якось рівно стала відноситися до висоти, я не лізу спеціально де повище, але в мене зник страх, зовсім.
Непонятно 20 февраля в 14:23
Ответ дляПротру пилюку
Богато часу пішло , щоб вийшло ? Не боялись самостійно ?
Ні не боялася, було цікаво. По часу напевне з спроби десь 5 я знайшла саме той сеанс. Це було років 6 тому давно . Але в ютюбі багато роликів.
Elena_Kiev_Solomenskiy 20 февраля в 14:24
Я без гипноза чувствую, что мои места- это Южная Америка. Скорее всего было мужское воплощение)))
автор Протру пилюку 20 февраля в 14:29
Ответ дляНепонятно
Ні не боялася, було цікаво. По часу напевне з спроби десь 5 я знайшла саме той сеанс. Це було років 6 тому давно . Але в ютюбі багато роликів.
Дякую 🙏💐
Не прохожу мимо 20 февраля в 14:29
Это что-то про то, как мы жили до войны дома и работали на нормальных работах? А не как сейчас в Польше на съёме? Или что-то потустороннее?)
Непонятно 20 февраля в 14:30
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я без гипноза чувствую, что мои места- это Южная Америка. Скорее всего было мужское воплощение)))
Все може бути, я зараз люблю всілякі трави вирощувати, а коли ми з чоловіком купили будинок, то дізналися,що колись там жила бабця яка лікувала травами. А в мене відчуття було ніби я повернулася додому. З самого першого дня не боялася сама лишатися в будинку, все мені таке рідне і моє було.
Непонятно 20 февраля в 14:31
Ответ дляПротру пилюку
Дякую 🙏💐
Нізащо, пробуйте.
Irena22 20 февраля в 14:32
Я можу поділитися контактами. Напишіть в приват.
Irena22 20 февраля в 14:34
У книзі ´Подорожі душі´ Майкла Ньютона описано ці процеси
Намакушка 20 февраля в 14:41
люди, ну це ж нормально боятися висоти, води, вогню, гучних звуків, ні?
це ж базові страхи, так само, як і неприязнь до людей з іншим кольором шкіри

хіба треба якісь регресії робить?
Дай подивлюся 20 февраля в 14:48
Ответ дляНамакушка
люди, ну це ж нормально боятися висоти, води, вогню, гучних звуків, ні?
це ж базові страхи, так само, як і неприязнь до людей з іншим кольором шкіри

хіба треба якісь регресії робить?
Якщо страх - це фобія, яка заважає жити, то чому б не спробувати позбавитися? Тієї ж висоти далеко не всі бояться.
Про неприязнь ви взагалі загнули.
Регресії пробувала і проводила, класна тема.
Электричка 20 февраля в 14:50
Ответ дляПротру пилюку
Богато часу пішло , щоб вийшло ? Не боялись самостійно ?
хочу рассказать вам одну историю связанную с гипнозом, в городе Днепр был врач в отделении пограничных состояний, мы его научку на кафедре изучали... уникальный человек был, его уже нет в этом мире. Он лечил острые неврозы гипнозом, у него была клиническая методика - стирание периода стресса. Мой куратор рассказывала, что методика была уникальная, но в 1986 году его принудительно выперли из страны...но его научные труды и практика стали востребованы в Израиле, я помню что музыкальное произведение ’Кармина Бурана’ К. Орфа считается цепочкой гипнотического состояния.
автор Протру пилюку 20 февраля в 15:47
Ответ дляIrena22
У книзі ´Подорожі душі´ Майкла Ньютона описано ці процеси
Дякую , закажу цю книгу . Ви всі три читали ?
Irena22 20 февраля в 20:53
Ответ дляПротру пилюку
Дякую , закажу цю книгу . Ви всі три читали ?
Ні, тільки цю читаю зараз.