20 февраля в 16:01

чим керуються такі чоловіки?

Якось в одній з місцевих груп ТГ прочитала трошки дурнуватий пост з претензією на гумор, відмітила його смайлом, що сміється. З того часу автор того дурнуватого посту пише мені усіляку хрінь в особисті повідомлення, приблизно такого змісту: "Маленька іскра може викликати велику пожежу.
Маленький проблиск надії породжує великі надії. Доброго ранку і гарного дня з великим поцілунком..."
от нафіга люди включають в свою масову розсилку осіб таких як я, тобто абсолютно не зацікавлених? Яка типу мотивація?
Пусин Кукин 20 февраля в 16:02
Заблокуйте і не думайте про це. Є різні люди і різні мотиви
Фокус-Покус 20 февраля в 16:03
Зачем об этом думать, если есть блок? Я блокирую всех, кто шлёт мне открытки и всякий бред, кроме мужа и мамы
Мамин тріль 20 февраля в 16:03
Просто заблокировать.
Ворую вкусняшки 20 февраля в 16:03
Вас научить пользоваться всем функционалом месенджеров, в частности функцией блокировки пользователей?
Мамин тріль 20 февраля в 16:03
Ответ дляФокус-Покус
Зачем об этом думать, если есть блок? Я блокирую всех, кто шлёт мне открытки и всякий бред, кроме мужа и мамы
Аналогично
Открытки и бред терплю только от мамы и сестры.
автор Леннон_Жив! 20 февраля в 16:04
так воно мені не заважає, нехай собі пише). Просто нафіга писати людям які не відповідають і не реагують)
Фокус-Покус 20 февраля в 16:05
Ответ дляЛеннон_Жив!
так воно мені не заважає, нехай собі пише). Просто нафіга писати людям які не відповідають і не реагують)
Ну так вам не мешает , а ему не сложно. В чем проблема?
Мамин тріль 20 февраля в 16:05
Ответ дляЛеннон_Жив!
так воно мені не заважає, нехай собі пише). Просто нафіга писати людям які не відповідають і не реагують)
Ему тоже не мешает. Ему все равно. Это массовая рассылка.
Он и не знает что вам отправил
КохайтесьЧорнобровi 20 февраля в 16:05
На авось, може хтось поведеться і можна буде присунути. В мене теж такий був. В блок і забула.
Сиамская сороконожка 20 февраля в 16:05
То вам стороння людина пише. А мені родичі постійно щось шлють без підпису. Я ніяк не реагую. Рідних не заблокуєш
КохайтесьЧорнобровi 20 февраля в 16:06
Ответ дляСиамская сороконожка
То вам стороння людина пише. А мені родичі постійно щось шлють без підпису. Я ніяк не реагую. Рідних не заблокуєш
Я попросила тата без картинок, бо це неможливо терпіти вже. Допомогло ттт)
Сиамская сороконожка 20 февраля в 16:08
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я попросила тата без картинок, бо це неможливо терпіти вже. Допомогло ттт)
Блокуйте те щастя і забудьте
автор Леннон_Жив! 20 февраля в 16:09
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
На авось, може хтось поведеться і можна буде присунути. В мене теж такий був. В блок і забула.
це в принципі, мабуть, правильна відповідь щодо мотивації). Але я себе уявила на його місці того мужика, от наприклад захотілось би мені комусь присунути, повідправляла б я такого гуана усім дівчатам телеграм-каналу, напевно відсотків 40 би відповіли якось дуже принизливо. Мабуть мужик дуже упевнений у собі і не переймається образами)
Іллюха Перчик 20 февраля в 16:12
Можливо чоловік хоче з вами познайомитись.Чи зараз це ненормально?
автор Леннон_Жив! 20 февраля в 16:14
Ответ дляІллюха Перчик
Можливо чоловік хоче з вами познайомитись.Чи зараз це ненормально?
ну напевно в адекватній ситуації людина перестає щось там намагатись, коли не бачить ніякої реакції протягом тривалого часу)
Іллюха Перчик 20 февраля в 16:18
Ответ дляЛеннон_Жив!
ну напевно в адекватній ситуації людина перестає щось там намагатись, коли не бачить ніякої реакції протягом тривалого часу)
Я особисто не став би довго нікого добиватися,якщо немає відповідної реакції,це абсурдно звісно.Але є і такі чоловіки,які бють в одну точку довго.Як кажуть,проводять осаждение крепости,берут на измор.Як би вам це не подобалось то ви б звісно вже дуже давно,його б заблокували,але ж так не сталося.Запитайте сама себе,можливо це ваша доля,хто зна.
автор Леннон_Жив! 20 февраля в 16:27
Ответ дляІллюха Перчик
Я особисто не став би довго нікого добиватися,якщо немає відповідної реакції,це абсурдно звісно.Але є і такі чоловіки,які бють в одну точку довго.Як кажуть,проводять осаждение крепости,берут на измор.Як би вам це не подобалось то ви б звісно вже дуже давно,його б заблокували,але ж так не сталося.Запитайте сама себе,можливо це ваша доля,хто зна.
та ні) то точно не моя доля))). Я взагалі нікого не блокую, якщо людина чемна і не пише образи чи ще щось, що є для мене табу. Мені просто цікаво ’навіщо’
Іллюха Перчик 20 февраля в 16:27
Ответ дляЛеннон_Жив!
та ні) то точно не моя доля))). Я взагалі нікого не блокую, якщо людина чемна і не пише образи чи ще щось, що є для мене табу. Мені просто цікаво ’навіщо’
Ну все,значіть буде писати далі а ви не звертайте уваги.