Єдина Країна• 20 февраля 2024
Кредитна історія. Чому так?
Кредитами ніколи не користувалась. Всі кредитні ліміти завжди закривала. Але при цьому маю не погану зарплату білу з податками і багато років.
З колегами. Обговорювали це питання і вони роблять круглі очі. Ти що! Як буде треба тобі кредит. Не дадуть. Кажу та що ви гоните!
І спробувала відкрити кредитний ліміт на 10 тис.
Він тіпа бла бла очікуйте підтвердження.
В дії бемкнуло що був запит кредитної історії. І приходить .... Відмова.
Хоча я на приват отримувала зарплату більше 20 тис щомісяця.
Я аж прифвгіла. Через тиждень приват таки погодив ліміт, який я тут же закрила
Але сам факт. Виходить якщо я не беру гроші в борг то я поганий ненадійний зайомщик?
Единорог помог• 20 февраля 2024
Да, если никогда не брали кредитов и нет положительной кредитной истории, значит вы тоже для них не в приоритете, можете не возвращать долго.
Они охотно повышают лимиты тем, кто берет много и часто, возвращая
Єдина Країна
• 20 февраля 2024
Ответ дляКонфет04ка
кто ж знает надежный вы или нет, если кредитов не берете.
Так те щоб о я не беру кредити, при цьому маю офіційний доход, машину, квартиру говорить що я платьожоспособна
А не беру в росрочку фен на 10 місяців
Жинси на дитину• 20 февраля 2024
Не понимаю этого совкизма- ааа, закрою кредитный лимит, не беру кредиты и рассрочки🤦♀️
Вы знаете как работает банковская система? Взять в оплату частями, а не копить год, это ж супер! Зачем отказываться от этого???
Почему вы такие перепуганые, жесть!
Конфет04ка• 20 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
А не беру в росрочку фен на 10 місяців
это говорит только о том, что у вас есть доход. богатых с огромными долгами за коммуналку полно, у банков, видимо, тот же подход. докажи делом на мелочах, лимит будут постепенно поднимать. я начинала в моно с 500 грн. лимита, сейчас 400к. и как у вас имеется и имелась и квартира, и машина и белый доход в разы выше среднего по стране.
Єдина Країна
• 20 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Почему вы такие перепуганые, жесть!
А нащо мені брати в розстрочку якщо я можу з зарплати купити те що потрібно?
Єдина Країна
• 20 февраля 2024
Ответ дляКонфет04ка
Просто цікавлюсь, і можна обналічіть кредитний ліміт?
Конфет04ка• 20 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
конечно :) в моно за 4%
Жинси на дитину• 20 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
Ну покупайте))) телик хороший, новую стиралку или холодильник с зп в 20 тыс, ога ога)))
Єдина Країна
• 20 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
В мене не одна зарплата і не одна картка, ще й чоловік нівроку.
СпайдерВумен• 20 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
А не беру в росрочку фен на 10 місяців
так поэтому вы им и не интересны, им надо те кто берет часто, на них они зарабатывают, а с вас нет.
Жинси на дитину• 20 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
Ага, и вапщета я милианерша, а вот пришла сюда непайми зачем)))
Смысл тогда вашей чудо темы? Не берите! Нам плевать)
Тоска в носках• 20 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
А не беру в росрочку фен на 10 місяців
Ну как раз чайником за 1000грн я поднимала себе лимит кредитный. Взяла в ОЧ и выплатила через месяц.
Ответ дляЖинси на дитину
Почему вы такие перепуганые, жесть!
Оцинковка
АлександраА• 20 февраля 2024
З Приватом в мене була цікавіша історія. Кредитна історія в мене, як раз, є і доволі активна. Регулярно користуюся кредиткою, беру товари з оплатою частинами. При цьому, всі розтермінування в мене сплачуються вчасно, кредитка постійно в пільговому періоді, а ще маю депозит в тому ж Приваті і рахунок юридичної особи, куди регулярно надходять платежі...
І тут, блямць, в мене скасовують можливість оплати частинами, бо, нібито, я маю заборгованість. Телефоную: так і так, яка, блін, заборгованість? В мене тільки ваша кредитка, яка в пільговому періоді, і все.
Порадили подивитися кредитну історію. Роблю запит, отримую... Ніяких заборгованостей. Єдина кредитна лінія: кредитка.
Через три дні поновили оплату частинами, але якась фігня в них коїться.
Жинси на дитину• 20 февраля 2024
Ответ дляКузякин
Или рубероид
Это старая тема! Только профнастил или черепица битумная 🫡
Горня капучіно• 20 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
А не беру в росрочку фен на 10 місяців
Либо говорит о том, что раньше вы не имели фин. проблем. А теперь, видимо, имеете, раз вам понадобились кредитные деньги. И это уже фактор риска. А при этом вы ещё и пользователь кредитных денег неопытный, и это усугубляет риск того, что вы не вернёте деньги вовремя.
Ненька наша• 20 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Почему вы такие перепуганые, жесть!
Ви точно знаєте як працює банківська система? З чого має дохід? Який сенс банку вас безкоштовно кредитувати?
НаливайКа• 20 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Почему вы такие перепуганые, жесть!
Получил ЗП - пошел купил. Зачем эти оплаты частями
Жинси на дитину• 20 февраля 2024
Ответ дляНаливайКа
Зп 20, нормальный телек - 40, холодильник 30, стиралка - 20. Не все с зп можно купить🤦♀️
НаливайКа• 20 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
ЗП 60. Телек не нужен, есть 4 штуки, стиралка-посудомойка есть. Холодильник есть. Есть отложенные деньги- можно с них купить, если что-то сломается. Потом назад положить
Жинси на дитину• 20 февраля 2024
Ответ дляНаливайКа
От меня вы что хотите?🤦♀️ Вопрос не о вас! Вы мне ещё пример ахметова приведите и подобных🤦♀️
Да, уж…
НаливайКа• 20 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Да, уж…
Не, ну есть люди, которые в ресторан идут за кредитные деньги. Или в отпуск едут. Так а шо
Жинси на дитину• 20 февраля 2024
Ответ дляНаливайКа
Едут и молодцы, лучше так, чем не ехать вообще!
Цвірінь• 20 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
А не беру в росрочку фен на 10 місяців
Ні, це не так працює. Тому в США ніхто не купую машини або якусь техніку з повною оплатою одразу, тільки в кредит.
Цвірінь• 20 февраля 2024
Ответ дляНенька наша
Якийсь сенс є, бо той, хто платить частинами дійсно нічого не переплачує. Але має вигоду, бо за той же рік придбаний товар подорожчає, інфляцією з´їсть гроші, а людина вже користується потрібною річчю.