Єдина Країна• 20 февраля 2024
Кредитна історія. Чому так?
Кредитами ніколи не користувалась. Всі кредитні ліміти завжди закривала. Але при цьому маю не погану зарплату білу з податками і багато років.
З колегами. Обговорювали це питання і вони роблять круглі очі. Ти що! Як буде треба тобі кредит. Не дадуть. Кажу та що ви гоните!
І спробувала відкрити кредитний ліміт на 10 тис.
Він тіпа бла бла очікуйте підтвердження.
В дії бемкнуло що був запит кредитної історії. І приходить .... Відмова.
Хоча я на приват отримувала зарплату більше 20 тис щомісяця.
Я аж прифвгіла. Через тиждень приват таки погодив ліміт, який я тут же закрила
Але сам факт. Виходить якщо я не беру гроші в борг то я поганий ненадійний зайомщик?