Кондуктор маршрутки• 20 февраля 2024
Хто був у дерматолога Прошина Анастасія Володимирівна Київ?
Як вам лікар, чи допомогла в лікуванні, хочу звернутись з проблемами акне
Кондуктор маршрутки
• 20 февраля 2024
Ответ дляЛепешечка
Манікюр нармальний, зачіска також...
?
Сапай вазони• 20 февраля 2024
Вам би краще запитати, щоб порадили лікаря для лікування акне. По прізвищу, якщо воно маловідоме, тут навряд чи Вам допоможуть.
Але я була на Галицькій з дитиною колись, і чоловік був. Непогані лікарі були там. Це десь років 8 назад було.
Кондуктор маршрутки
• 20 февраля 2024
Ответ дляСапай вазони
Одному радять одне, іншому інше, в кожного ж різні випадки, не можна брати чиєсь лікування і мазати на себе
Сапай вазони• 21 февраля 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Я мала на увазі лікаря, щоб порадили, а не лікування. У кожного своя шкіра, тому чуже лікування не підходить.