Анонім Секретар• 20 февраля 2024

Декларація Порошенка. Какой же богатый и молодчина. Чуть в шоке

Умеют люди делать деньги.Даже в страшную войну.Я тоже так хочу..https://www.unian.ua/politics/osobnyak-yak-biliy-d... Особняк як Білий дім, годинник за $130 000, картини російських художників: журналісти розкрили декларацію Порошенка (відео)У декларацію Петра Порошенка увійшли наддорогі годинники, меблі, діаманти, твори російських художників та багато інших предметів розкоші. Все це перекликається із образом міністра часів Януковича та виглядає недоречно на тлі збіднення українців під час війни.Про це пише політичний експерт Петро Олещук, коментуючи журналістське розслідування про свіжу декларацію Порошенка.

’Годинники за сотню тисяч доларів і більше, мерседеси, та діаманти, меблі… Дорогий комод. Не здивуюся, якщо у Букінгемському палаці у Чарльза комод скромніший буде. А от реально шокувала тяга Петра Олексійовича до ’великай русскай культуры’. В його декларації твори найбільш відомих російських художників 18-19 та 20 століть. Васнєцови, Полєнови та всі інші ’грачі прілєтєлі’ розкривають образ Петра Олексійовича з іншого боку. Враховуючи його тягу к русскаму міру, починаєш думати, що саме про це він хотів поговорити з угорським Орбаном’, - зазначає Петро Олещук.Олещук також звертає увагу на обсяги готівки, які тримає Порошенко, а це близько 60 мільйонів доларів та понад 300 млн гривень, а також на його маєток розміром 1330 квадратних метрів під Києвом, що нагадує Білий дім у Вашингтоні.

’Абсолютно завершений образ міністра Януковича, людини з ’ранішнього часу’, коли все це було цінністю, сенс політичної діяльності зводився до накопичення та створення можливостей для подібного накопичення. Навіщо? Заради чого? Цього вам ніхто пояснити не зможе. Але так було прийнято у певних колах певних осіб десятилітньої давнини. Там ще любили власні портрети, ікони з собою (в Петра Олексійовича є і така: ростова), багато золота і все тому подібне. Але в Україні залишився динозавр пшонкової ери. Збагачується і любить все, що блистить. І війна тут не перешкода’, - резюмує Олещук.

Як повідомлялось раніше, народний депутат Петро Порошенко увійшов в трійку найзаможніших українців разом з Віктором Пінчуком та Рінатом Ахметовим.Порівняно з минулим роком статки Порошенка виросли на 224 мільйони доларів та складають майже 1 млрд доларів.

Лише від уряду проросійського Орбана Порошенко тричі отримував грошові надходження в сумі понад 37 млн грн в кінці 2023 року. Тоді, за словами експертів, Петро Олексійович мав зустрітися з Орбаном щодо передачі рф і іншим зацікавленим сторонам сигналу про свою готовність очолити кампанію із примушення України до миру.
автор Анонім Секретар • 20 февраля 2024
Милые советчицы,а кто еще с украинцев в журнале Фобс?
ПолБатона• 20 февраля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Ахмєтов точно.
Kidstaff Bot• 20 февраля 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Nathalie27• 20 февраля 2024
Найбагатших українців в Форбсі нема, бо Офшори не враховуються
Гурлат• 20 февраля 2024
Миллиардер ,который всю жизнь был госслужащим.
Marinsvet• 20 февраля 2024
Шо апять
_Irina-K_• 20 февраля 2024
Я так розумію, з Залужним впорались, знову за Порошенка взялися. Бо його рейтінг ’чомусь’ почав рости. Тож тепер чекаємо на регулярні вкиди на цю тему?
Marmu• 20 февраля 2024
Ну у нього свій бізнес неслабий, ясно, що не все там кристально чисто, але хоча можна зрозуміти. КОли перераховують такі статки у суддів-депутатів, отут я офігівааю більше
vinika• 20 февраля 2024
Ну что вы так, о святом петеньке. Это все исключительно горбом
Odilie• 20 февраля 2024
Жаль, что декларации военкомов не разглашают, как они при скромных зп виллы на Лазурке покупают и авто премиум класса...
nutty• 20 февраля 2024
Думаю, шо зєля його вже обігнав ))
Omerta• 20 февраля 2024
ну так якщо наша країна з початку 90х була розграбована - вчорашні комуністи захапали соби заводи-пороходи, розікрали все, то звичайно, що їх діти це успадкували і примножили,
А він був при всіх владах, от де точно молодець, бильше 30 років в політиці та при владі
Kariana12• 20 февраля 2024
Ответ дляMarmu
Який бізнес у держслужбовців.?Це 15 років тюрми.
чаревна• 20 февраля 2024
Ответ для_Irina-K_
Его рейтинг уже прошёл и порос травой
_Irina-K_• 20 февраля 2024
Ответ длячаревна
Его рейтинг уже прошёл и порос травой
Мечтайте)
чаревна• 20 февраля 2024
Ответ для_Irina-K_
Мечтайте)
Делать мне нечего, думать за политический труп))
_Irina-K_• 20 февраля 2024
Ответ длячаревна
Я так и поняла)
чаревна• 20 февраля 2024
Ответ для_Irina-K_
Я так и поняла)
Второй раз на этих граблях танцевать не будут
mamarama• 20 февраля 2024
Я за него очень рада, очень
Все таки он молодец, бизнесмен, политик, меценат, хороший дядька, в общем👍
_Irina-K_• 20 февраля 2024
Ответ длячаревна
Ну это вы зря) Грабли - наше все)
lus_so• 20 февраля 2024
Він офіційний мільярдер дуже багато років. Податки сплачено, бо ця зелена голота його б за копійку несплачену вдавила. Оці істерики дурналістів вже втомили. Рейтинг зе здох і завонявся, от зелень і плющить.
Omerta• 20 февраля 2024
Ответ дляmamarama
Я за него очень рада, очень
всі капризи - за ваші гроші
Christ1na• 20 февраля 2024
Черговий вкид, підіть з´їжте цукерку рошенівську, по любому ж купуєте)) може попустить
Чомучка• 20 февраля 2024
А що таке, в ПП з´явилися шанси на президентство замість Зе, що знову активно лайно почали на нього лити?
Omerta• 20 февраля 2024
Ответ дляЧомучка
так сьогодні ж вийшла новина, що українци Зе не хотять на 2й срок,
от і причина, знову будуть обробляти народ, Порошенко чи Тимошенко
мари10• 20 февраля 2024
Ответ для_Irina-K_
А почему вброс - там неправда написана?, за время войны он не разбогател?
oksana_kseniya• 20 февраля 2024
Особливо мене вкурвило, з написаного, тяга до рос.культури...))))
,,от реально шокувала тяга Петра Олексійовича до ’великай русскай культуры’. В його декларації твори найбільш відомих російських художників 18-19 та 20 століть. Васнєцови, Полєнови та всі інші ’грачі прілєтєлі’ розкривають образ Петра Олексійовича з іншого боку’...знайшли таки руЦкій след...
...ідіоти!!!
Кидайте гуано на вентилятор і далі((((.
Чомучка• 20 февраля 2024
Ответ длямари10
А назвіть хоча одну причину, чому людина не може багатіти під час війни, маючи успішний бізнес? Аж цікаво стало)
Omerta• 20 февраля 2024
Ответ дляoksana_kseniya
...ідіоти!!!
Кидайте гуано на вентилятор і далі((((.
а чого шокуватися? а ви не знаєте, що він людина Медведчука?
а ви не в курсі, що він ходив у Московський патріархат?
при всіх владах був, розвалював країну при всіх, і при Янику з Азіровим?
я не шокувалася б навіть, якби довелои, що вони з Турчиновим здали Крим договорняком з Фірташем і іншими
Елена1265• 20 февраля 2024
Ответ дляKariana12
Такой же, как и у других. Это только простым госслужащим бизнес нельзя иметь, а верхушке можно