Просто цікаво, знайшла в групі в фб таку пропозицію, там думки прямо розділились. Що думаєте? Рабство за їжу чи хороший варіант на перший час
Результат:
вже голосів:
99 (52.38%)
Нормально на перший час
90 (47.62%)
Рабство за їжу
Ответ дляvolchicaa
Шутки про рабство шутками. Но вы изучите тему сексуального рабства и тему торговлю людьми. Мне было страшно откликнуться на подобное предложение. Если вы женщина - где гарантия что вас не продадут в реальное рабство? Ежемесячно тысячи случаев исчезновения людей по всему миру, в особенности девушек. Не рискнула бы никогда к кому то в дом идти. Но дурочки ведутся.
Це теж, як і те щоб довірити дітей людині яку ви ніколи не бачили.
Ответ дляSalsa-24da
Как потом это все остановить?
Как выйти из этих договоренностей?
Що саме?)
Ответ дляЕлена1265
Я помню моя подруга по какой-то программе ездила, за границу, смотрела за детьми, могла приготовить еду, помогала с уборкой, а в обмен на это она ходила учить языки (2) и ей давали карманные, определенную сумму каждую неделю. Но у нее был четкий график и выходные
Моя теж так колись поїхала
Гувернантка під Вашингтон
Нічого, все ок
Вийшла заміж потім, і вже давно не працює
Двоє дітей американців
Але, то їй 22 роки було
15 років тому
Гувернантка під Вашингтон
Нічого, все ок
Двоє дітей американців
Але, то їй 22 роки було
15 років тому
Salsa-24da• 20 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Що саме?)
Круговерть с чужими детьми и чужим бытом.
Ответ дляSalsa-24da
Та, напевно, просто зʼїхати і все
Автор что здесь не ясного , бедные люди которые привыкли работать за краюху хлеба считают это не плохим вариантом , ну а том кто понимает что время и работа это = оплата , то совмещение профессий няня + уборщица + приготовить еду это человек без их соплей уже снимет квартиру сам себе и купит питание ))) В чем помощь ?:)))
Salsa-24da• 20 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Та, напевно, просто зʼїхати і все
Куда????
Никакой кредитной истории , ничего не снять.
Ответ дляliss
Ну моя думка така: якщо це поміч то ок, якщо до цього додаються обов’язки то повинні вони бути чітко описані і повинна бути оплата, хоч мінімальна, кишенькові гроші і тд.Робта за їжу це просто не допустимо в 21 столітті.
Ответ дляSalsa-24da
Куда????
Повірте, тисячі людей знімають. Кімнату без кредитної історії зняти не складно
Ответ дляLove_Love_Love_
Та, напевно, просто зʼїхати і все
Якщо у вас є гроші, то знімайте одразу. Але грошей, як я зрозуміла, нема і не буде, бо ніхто платити навіть не обіцяє. На вас навалять купу обов´язків, про ваші права поступово забудуть. ’Бери больше, кидай дальше. Пока летит, отдыхаешь’
Salsa-24da• 20 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я думала, якщо кредитної історії не має, то ви поза матрицею
Ответ дляSalsa-24da
Куда????
І з другої сторони, якщо ви будете працювати за їжу рік чи скільки ви в результаті теж нічого не знімете, орендаторів мало цікавить ваша історія, їх цікавить ваш офіційний пей чек, його і питають в мершу чергу. Пей чек за останні 6-8 тижнів
Ответ дляSalsa-24da
Є багато варіантів і ще раз кажу, в оренді конкретно все вирішує ваш оф дохід
Salsa-24da• 20 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так звідки йому взятися. Офіційному в штатах. Людина безпорадна
Ответ дляЮния13
це як?
Є державні програми, є асоціації, йдете знімаєте житло і подаєтесь на допомогу від них. Рахують дохід сімʼї, кількість працюючих і погоджують оплату ваших апартів.
Весь Афганістан, наприклад, так живе, в них працює лише чоловік. Українців теж багато знаю кому ралачуюють апарти.
Salsa-24da• 20 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Та, напевно, просто зʼїхати і все
І ще питання, якийсь дуже ризиковий пошук няні і хатньої робітниці.
Припустимо вона ГЕТЬ не зійдеться з дітьми
Ответ дляLove_Love_Love_
На каком основании помощь ?:))) есть законы их нарушают .
Ответ дляSalsa-24da
Блін, знімаєте кімнату, йдете на роботу, працюєте і маєте оф дохід. Все просто
Salsa-24da• 20 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ось я про це і кажу, що замість панькатися з чужими дітьми безкоштовно було б доцільно якось облаштуватися в новій країні.
Краще прибиральницею в Старбакс
Ответ дляSalsa-24da
От це да, я вище писала. Дивно на таке брати людину яку не бачив особисто
Ответ дляSalsa-24da
Краще прибиральницею в Старбакс
Ну ви так прям відразу Старбакс))) там до речі не так і погано, там шикарні бенефіти, наприклад, їх страховка покриває ЕКО
Ответ для04214
так ця програма ніби закрита з вересня
З якого ще вересня?)))) де ви це взяли?