Ранковий базар• 21 февраля 2024

Рахувала калорії і почала набирати через три тижні

Скинула 2 кг і на третій тиждень вага почала додаватися на 200-300 г кожного дня ((( вже зважую на вагах ні разу не перевищила норму, додаток yazio, був грішок солодощі один день, але все додавала і калораж не перевищувала. Їм каші, мʼясо, рибу на грилі замінила соняшникову олію оливковою, солодке дуже рідко в малій кількості
Смурфик• 21 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вам би на перші два місяці виключити всі каші крім гречки чи бурого рису, забрати перекуси. Їсти в 12.00 в 20.00 і все, забрати молочку і фрукти на перші 2 міс
Це лютий треш

Автор в як норму калорій знайшли? Від чого відштовхнулись?

автор Ранковий базар • 21 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
Причаливать еду - это ок.
Я имею ввиду соленую рыбу или суши, что-то соленое, что вам несвойственно.
Ні не їм таке рибу не люблю, але заставляю роблю лосось на грилі або тунець в соку консерва
Love_Love_Love_• 21 февраля 2024
Ответ дляСмурфик
Це лютий треш

Шо шо?
Love_Love_Love_• 21 февраля 2024
Ответ дляРанковий базар
А як ви з того тунця калорії рахуєте? І як з каші?
автор Ранковий базар • 21 февраля 2024
Ответ дляСмурфик
Це лютий треш

Скачала додаток, внесла всі дані вказала що маю роботу на ногах постійно і хочу скинути 5 кг, мені пропонують 1430 калорій, в день коли я спалюю їх стає більше
Salsa-24da• 21 февраля 2024
Ответ дляРанковий базар
Перестаньте взвешиваться ежедневно.
Сделайте себе 1 чит мил в неделю.
И не считайте по граммам свой вес. Вы не голубь.
Гуляющие 200-300 грамм ИДАЖЕ БОЛЬШЕ. - это вполне ок.
автор Ранковий базар • 21 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Все зважую на кухонних вагах або купую банки по 80 грам

Love_Love_Love_• 21 февраля 2024
Ответ дляРанковий базар
Тобто тунець з консерви ви важите на кухонних вагах? А де берете калораж тунця?
автор Ранковий базар • 21 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Все є в додатку, навіть сканую банку по штрих коду в все підтягує
Love_Love_Love_• 21 февраля 2024
Ответ дляРанковий базар
Ясно, а кашу в якому виді важете і як рахуєте калораж?
Salsa-24da• 21 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Это какой-то жестяк🙈
Кто вам такое посоветовал??

Какая-то моно диета. Какой в смысл?

Привести в порядок нужно питание, чтобы на нем продолжать жить.
Смурфик• 21 февраля 2024
Ответ дляРанковий базар
Ні, ви повинні спочатку рахувати на протязі тижня все що ви зʼїли, в звичайному режимі, без обмежень. Від тієї суми зробити дефіцит 15-20%, розділити на 7( на дні тижня, які ви рахували). І так ви знайдете добову норму з дефіцитом для схулннння.
Смурфик• 21 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Шо шо?
Ваша порада треш і безглуздя
Love_Love_Love_• 21 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
Это какой-то жестяк🙈
Кто вам такое посоветовал??

Какая-то моно диета. Какой в смысл?

Я вас дуже прошу, мені не потрібна ваша оцінка
Удальонка• 21 февраля 2024
Сколько Вы сейчас весите и какой рост?
Salsa-24da• 21 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не для вас пишу, а для автора, чтобы она не вдохновилась вашей бредовой идеей.
Love_Love_Love_• 21 февраля 2024
Ответ дляСмурфик
Ваша порада треш і безглуздя
В чому безглуздд?
Love_Love_Love_• 21 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
Ви по факту можете пояснити в чому конкретно брєд?
Смурфик• 21 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
По перше в виключенні продуктів, по друге нема ніякої різниці коли людина їсть їжу

автор Ранковий базар • 21 февраля 2024
Ответ дляУдальонка
Сколько Вы сейчас весите и какой рост?
51,7 155 хочу 47 кг
Love_Love_Love_• 21 февраля 2024
Ответ дляСмурфик
Серйозно, нема різниці коли людина їсть їжу?))))
А в чому заключається брєд у виключенні продуктів?
Удальонка• 21 февраля 2024
Ответ дляРанковий базар
51,7 155 хочу 47 кг
Я где-то такое соотношение и предполагала, строгие ограничения, а вес не падает. Повышайте расход, планку держите 1400 калорий. Не вздумайте есть с 12 и другие глупости.
Варена цибуля• 21 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Потому что через неделю максимум такой монодиеты, автор сорвется и станет набирать еще больше.
Бабця в мештах• 21 февраля 2024
Ответ дляРанковий базар
Авокадо може бути, фрукти, овочі зранку ще як додаток, горіхи. Обід мʼясо філе куряче запечене або червона риба на грилі рис, пюре картопляне, ціль но зернові макарони, булгур, гречка, вечеря дуже легка йогурт без нічого немає апетиту, на такому харчуванні пропав апетит
Утром каша и на обед каша это слишком много углеводов
Смурфик• 21 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так серйозно
Бо є добова норма БЖВ
От її можна притримуватись
А змінюється ця норма від цілей які хоче досягти людна
Бурий рис це ті самі вуглеводи як і паста з твердих сортів, різняться набором мікроелементів
Бабця в мештах• 21 февраля 2024
Ответ дляРанковий базар
51,7 155 хочу 47 кг
Чем меньше вес, тем труднее скинуть 2-3 кг этих.
Организм знает свой идеальный вес, и он расходится с вашими желаниями, поэтому он так сопротивляется
Веккy• 21 февраля 2024
У меня перед месячными и овуляцией , я как шар воздушный
Королева краси• 21 февраля 2024
Ответ дляРанковий базар
І все я більше не буду худнути?
Покажите скрины из программы за последнюю неделю
Королева краси• 21 февраля 2024
Ответ дляРанковий базар
51,7 155 хочу 47 кг
Это очень тяжело.
Я с 55 до 50 скинула только за 6 мес на 1200 калориях и три раза в неделю тренажерка.
Королева краси• 21 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Да, если считать калории и есть на дефиците то абсолютно нет разницы когда и что есть если это в пределах калотажа с соблюдением кбжу