Тут надолго• 21 февраля 2024
Які вітаміни додатково рекомендуються для вегетаріанців?
Гомосноб• 21 февраля 2024
Обнимашкина• 21 февраля 2024
В12. Он и так сложно в организме усваивается через мясо, а если мяса вовсе не кушать, то есть риск дефицита, а он ударит по неврологии в будущем
Бегущаяпо• 21 февраля 2024
Я була вегетаріанкою 5 р., покинула. Увігнала себе в дефіцит В12, мала проблеми. Якщо вже і вегетаріанити, то з розумом. І не забудьте окрім вітамінів про білок, щоб споживали свою норму на день. Інакше не буде гарної шкіри, волосся, якості тіла...
Файна пані• 21 февраля 2024
Моя донька веган вже років 3-4, в неї найчастіші дефіцити - ферітин, фолієва, цинк, Д3, омега, кальцій та білок.