Форточка• 21 февраля 2024

Очі. Корекція. Розмір ока.

Лікар каже що в мене одне око менше, із-за цього, ж нюанси. Він питав чи були травми ока. Безпосередньо ока ні. Але потім я згадала що десь в 8років впала з велосипеда і сильно розбила брову над цим оком ,було дуже багато крові, підозра на струс. Чи це могло вплинути що око трохи за розміром менше?; чи варто казати про це на консультації у рефракційного хірурга? Бо саме око не мало травми.
Ленне-Рейма• 21 февраля 2024
У мене ліве око дещо менше чим праве, раніше такого не було. Сама помітила, коли дивилася у дзеркало. В дитинстві був струс мозку, потім знайшли міопічний астигматизм. На те око що менше гірше бачу.
У мене ще виникає двоїння, бінокулярне, можливо, пов´язано з вираженими вогнищевими змінами у речовині головного мозку. Взагалі то зір поганенький.

Думаю, що потрібно сказати рефракційному хірургу, що одне око трохи менше.
Чи помічали Ви, що на тому оці, що менше, трохи гірший зір?
автор Форточка • 21 февраля 2024
Ответ дляЛенне-Рейма

Я була на консультації щодо лазерної корекції. В мене теж бінокулярне та гепірметропія(якось так звучить) правого ока, на 30% бачу. Сказали після корекції буде максимум 80%. Але вони ставлять зараз спецлінзи. А в мене через те що око менше може по розміру не підійде. А вони я так зрозуміла стандартного розміру, додатково перед операцією рекомендується консультація рефракційного хірурга, записана на наступний тиждень, от я і згадала вдома. Що була травма але не ока. Тому мені і стало цікаво чи може це вплинуло на розмір.
Ленне-Рейма• 21 февраля 2024
Ответ дляФорточка
Гіперметропія - це дальнозоркість. У Вас корекція зору пов´язана з дальнозоркістю?
Читала, є таке поняття - синдром ледачого ока (амбліопія), внаслідок нерівноцінної роботи очей, так як одне око краще бачить за інше. При міопії і астигматизмі такий синдром може бути. І при дальнозоркості теж може бути. Є дві форми функціональна і органічна. Чотири різновиди - рефракційна, дисбінокулярна, обструкційна, істерична. Це лише офтальмолог, окуліст можуть розібратися що є що.
У мене міопічний астигматизм з дитинства і без змін (що може бути колись дальнозоркість навіть натяку немає). Щоб прочитати текст підношу як можна ближче до очей, на зупинці номер трамваю не можу розглядіти. Буває розпливається в очах. Буває дивлюся на предмет - контури подвійні, закриваючі очі і потім відкриваю - предмет роздвоюється (два окремих однакових предмета, це триває декілька хвилин). Зір поганий на обох очах, праве око трішечки краще бачить. У окуліста давненько не була. Ще цереброваскулярне захворювання теж має вплив на зір, то консультуюся у невропатолога.
автор Форточка • 21 февраля 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Я була невпевнена шо слово правильно написала. Так ви все правильно написали. Астигматизм з дитинства. Але саме праве око не бачить. На лівому теж є астигматизм але не такий. В мене великий перепад між значеннями. Між лівим і правим. Того пропонують корекцію щоб дотягнути правий до рівня лівого або трошки менше.. як вже вийде. Якщо нічого не робити, то обов´язково окуляри спочатку з адаптацією, а вже потім поступово до повної корекції. Але окр все одно буде втрачати зір. І навіть сказали що я можу не відчувати коли це буде відбуватися (((
Ленне-Рейма• 21 февраля 2024
Ответ дляФорточка
Останній раз, коли була у окуліста (це вже давненько було), то на одному оці був зір 10% (бачила лише верхній перший рядок і вгадала пару букв по контурам у другому рядку) і на другому оці 30% (два перших верхніх рядки побачила і декілька букв вгадала по контурам у третьому). Окуляри носити не можу, вони мені заважають. Корекція зору - це дорого.
Ленне-Рейма• 21 февраля 2024
Ответ дляФорточка
Якщо є шанс покращити зір, потрібно пройти корекцію. Удачі бажаю Вам. Здоров´я.

Астигматизм буває, як при міопії (близорукості), та к і при дальнозоркості (гіперметропії).

У мене останній раз, коли була у окуліста, зір був на одному оці 10% на іншому 30%, то різниця маленька, але зір поганий.

Корекція зору напевно дорого коштує?
автор Форточка • 21 февраля 2024
Ответ дляЛенне-Рейма

Корекція зору напевно дорого коштує?
На одне око 22тис грн. Якби на два то по акції було б 13500 за одне тобто за два 29вийшло б, плюс до операційна підготовка.
Ленне-Рейма• 21 февраля 2024
Ответ дляФорточка
Ого...

Мені щось лікарка окуліст у поліклініці казала, що потрібно звернутися до офтальмолога і про корекцію зору. Невже при 10% і 30% зору вже потрібна крекція зору?

А ще були зміни у очному дні (із-за гіпертонії).

Я і раніше ходила до окуліста. Призначали краплі, окуляри. Але зір погіршувався.
автор Форточка • 21 февраля 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Ого...

Я не хочу носити окуляри. Або одну лінзу. Звернулася в клініку з питанням чи можна зробити корекцію. Якщо є гроші, сходіть на консультацію, якщо є можливість то чому не зробити?
Ленне-Рейма• 21 февраля 2024
Ответ дляФорточка
Якщо на обоє очей буде дуже дорого. Не можу собі дозволити. До окулярів так і не змогла звикнути. Зі всією симптоматикою може до окуліста сходжу на консультацію.
автор Форточка • 21 февраля 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Зверніться одразу в клініку, якщо в Києві то Британцентр+німецька очна клініка, на повну діагностику все все все, зараз ціна 1300. І вам скажутб які варіанти можливі якщо є, ніхто ж вас не змушує оперуватися. В мене запитали в кінці ,які питання, я запитала що я не хочу окуляри чи лінзу. Чи доцільно робити в моєму випадку і віці корекцію.
Ленне-Рейма• 21 февраля 2024
Ответ дляФорточка
Дякую за інформацію.Я не з Києва.
До окуліста потрібно зайти, МРТ головного мозку + хребта потрібно пройти, до невролога і кардіолога потрібно зайти, УЗД необхідні потрібно пройти, деякі аналізи потрібно здати . Вся справа у грошах.
Ленне-Рейма• 21 февраля 2024
Ответ дляФорточка
Дальнозоркість у Вас коли з´явилася? Раніше лише астигматизм був?
автор Форточка • 21 февраля 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Дякую за інформацію.Я не з Києва.
Зрозуміло. Може і у вашому місті є клініки що проводять лазерну корекцію то в них і консультацію пройти. Можна.
В мене тільки око, зуби,і ніяк не можу змиритися зі слуховими апаратами ( треба вже а мені тільки 40). Ніяк не наважусь на них.
автор Форточка • 21 февраля 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Астигматизм був. А я звідки знаю коли ,я не кожен рік проходила окуліста, перед цим мабуть 19-20рік було 50-60% відсотків...зараз максимум 30%
Ленне-Рейма• 21 февраля 2024
Ответ дляФорточка
Є клініка.
Ленне-Рейма• 21 февраля 2024
Ответ дляФорточка
Це на одному оці 30%? А на іншому оці?

Напевно, з близорукістю простіше - погано бачиш, текст підносиш як можна ближче до очей. Поки не можу сказати, як змінився зір. Потрібноо буде зайнятися зором... І з двоїнням в очах потрібно розібратися, хоча думаю тут більше пов´язано з неврологією.
Ленне-Рейма• 21 февраля 2024
Ответ дляФорточка
Зі слухом теж є проблемка? Причину виявили?