Дивлюся всюди вставляють цей момент… ну це ж і правда якась жесть… навіть на рівні адекватних людей, це треба бути настільки недолугим чи жорстоким чи бридким? Я не знаю … Мені хочеться тільки одне його запитать, чи не соромно йому? Бо це показали всюди як обличчя поляків …
Ответ дляavicber
Головний протест це то що українське зерно без мита. Білоруси хіба не мають таких привілей
Ви ж розумієте вже ,що питання вже не в зерні.А вже в іншому-чи є там фермери?Зараз вся дудінська маячня про розуміння стану бідних фермерів вже викликає питання-що у влади на меті?
Ответ дляebbi
Дуда доживає останні місяці як президент. На мою думку він робить все щоб залишити як можна більше проблем новій владі.
МаргариткаW• 21 февраля 2024
Ответ дляJimson
По моему глубочайшему убеждению, долговременные массовые успешные акции протеста стихийными быть не могут.
экспромт хорош, когда он хорошо подготовлен
как вы хорошо про майдан 2014г сказали
МаргариткаW• 21 февраля 2024
Ответ дляJimson
Вы умеете читать между строк. Респект.
ща начнётся... вынипанимаете этодругое всевсе вышли протыкрывавои панды, все хотилы в ес и кружевнитрусыкы.... и так далее по тексту
МаргариткаW• 21 февраля 2024
Ответ дляebbi
шо, зацепило?
признать, что майдан был проплачен и организован даже спустя 10 лет слабО?
что украинцев развели как наивных лошков.
теперь кушайте не обляпайтесь.
дали будэ
теперь кушайте не обляпайтесь.
дали будэ
Ответ дляМаргариткаW
шо, зацепило?
теперь кушайте не обляпайтесь.
дали будэ
теперь кушайте не обляпайтесь.
дали будэ
Нет.Жалкое зрелище.Когда люди бесятся,они хоть так свою злость выплескивают.Я б даже сказала -жалюгідне.
МаргариткаW• 21 февраля 2024
Ответ дляebbi
где злость? просто стебусь
Ответ дляKittu2008
Мне кажется, что фермеры ненастоящие.
Потому что жили вначале войны в семье фермера- ему некогда в отпуск ездить, все время работа. А тут бросили поля )
всі погані, а вкраїнчики в білому пальто)))
компанії єрмака демпингують ціни на зерно.
дочекаємось коли поляки нададуть список копаній зернотрейдерів.