Сусановна• 21 февраля 2024
Проблема вибору. Наче хочу закордон дітей навчати, але без чоловіка не хочу(
Знайомі виїхали
Діти вже шпрехають на всіх мовах
Одна в Португалії інша і Іспанії, США
Діти вже в 7 років чудово балакають
Я відчуваю що тут не буде майбутнього для дітей
Але інше життя я не хочу( не хочу починати з 0 бо в мене тут чудова робота і я не хочу знову починати з початку
Але як бути з дітьми? Тут немає нічого за що моя душа радітиме(( якась сплошна деградація
Діти вже шпрехають на всіх мовах
Одна в Португалії інша і Іспанії, США
Діти вже в 7 років чудово балакають
Сусановна
• 21 февраля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
У вас есть деньги учить детей за границей? Или вы не о во?
Є
Тільки діти мої не готові там вчитись бо мову не знають
Тут в них поганий рівень
Сусановна
• 21 февраля 2024
Ответ дляМамОмужа
Ищите возможность выехать с мужем
Та він військовий
Він нікуди не поїде(
Щось не спиться• 21 февраля 2024
Я теж без чоловіка не хочу. Діти підлітки..я боюсь що не впораюсь. Хоча там є знайомі в Германії багато в різних містечках. Наче щей з компанією. Але мені страшно до не потяну це все....Поки в планах після 11го в 28році сина вивезти на навчання закордон.
Не за Будка• 21 февраля 2024
’Цыплят по осени считают’. Никто не знает, что кого ждет через 10 лет. Живите там, где вам комфортно сегодня
МамОмужа• 21 февраля 2024
Ответ дляСусановна
Та він військовий
Він нікуди не поїде(
Тогда выбирайте что больше хотите.
Анонім Секретар• 21 февраля 2024
Ответ дляСусановна
Є
Тут в них поганий рівень
А почему при наличии денег у детей плохой уровень? Они не ходят на курсы? Не ездят в лагеря за границу?
Сусановна
• 21 февраля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Не ходять
Вони в мене скромні і нічого в голову не лізе їм( мабуть немає стимулу
Чи то репетитор нікудишній
Ответ дляЩось не спиться
Такі самі думки, теж в 2028 закінчить 11 клас.
Анонім Секретар• 21 февраля 2024
Ответ дляСусановна
Не ходять
Чи то репетитор нікудишній
Вы троллите?
Бабка_в_кедах• 21 февраля 2024
Я тоже не хочу ехать, решила что к 9 классу максимально ребенок будет учить англ тут, а дальше если захочет, будет поступать куда захочет.
Но пока что в Украине у нее больше возможностей для развития.
Конечно если будет таки учет/военная подготовка для всех с 18, то тоже буду настаивать на отъезде
Летюча помилка• 21 февраля 2024
Как можно ’шпрехать’ на португальском...😅 Sprechen немецкое слово
Сусановна
• 21 февраля 2024
Ответ дляЛетюча помилка
На англ
Дівчина заглядєніє• 21 февраля 2024
Ответ дляСусановна
Та він військовий
Він нікуди не поїде(
А за що тоді гинуть наші військові, якщо ви не бачите в Україні майбутнього?
Бабка_в_кедах• 21 февраля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Не все дети хотят в лагеря, это как минимум.
А вот постоянно учить язык да, надо дополнительно
Летюча помилка• 21 февраля 2024
Ответ дляСусановна
На англ
’Діти вже шпрехають на всіх мовах’
Ваша цитата
Анонім Секретар• 21 февраля 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
При чем тут это?
Автор сокрушается, что её дети языкам не обучены) при этом, они их не учат)
Странно как-то. Нет?
Бандитка Сью• 21 февраля 2024
Ох, автор, у меня та же проблема. Сын заканчивает 10 класс, муж невыездной. Тут у меня любимая работа, город и квартира
Как лучше поступить - хз
Сусановна
• 21 февраля 2024
Ответ дляЛетюча помилка
’Діти вже шпрехають на всіх мовах’
Ваша цитата
Я мала на увазі на англ
А ті хто в Іспанії - на іспанській
Сусановна
• 21 февраля 2024
Ответ дляБандитка Сью
Как лучше поступить - хз
Ось і в мене таке..
Щось не спиться• 21 февраля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Не мені питання, але знаєте як кажуть, надійтеся на краще,а готуйтеся до найгіршого. Я дуже вірю і надіюсь що скоро все скінчиться. Тоді і не прийдеться нікуди їхати.
Аленький носочек• 21 февраля 2024
Ответ дляСусановна
Є
Тут в них поганий рівень
А репетиторов тут нанять, не?
Сусановна
• 21 февраля 2024
Ответ дляЩось не спиться
Ось і я так думаю….
Мабуть мову будемо вчити
А там як карта ляже
Мабуть мову будемо вчити
А там як карта ляже
Директриссимо• 21 февраля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
каждый отдельный человек не может иметь своего мнения о СВОЕМ будущем? Видит ли он его где-то или нет?
Аленький носочек• 21 февраля 2024
Ответ дляСусановна
Не ходять
Чи то репетитор нікудишній
Интеллект передаётся от матери... Не переживайте, Вы же как-то без знания языков прожили? И они проживут
Бабка_в_кедах• 21 февраля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
При чем тут это?
Странно как-то. Нет?
При том же при чем ’а что, дети в заграницу в лагеря не ездят’)
Щось не спиться• 21 февраля 2024
Ответ дляСусановна
Ось і я так думаю….
Мабуть мову будемо вчити
А там як карта ляже
Мабуть мову будемо вчити
А там як карта ляже
Я найняла репетитора з німецької план за три роки вийти на рівень В2. Є кума в Австрії. Буде допомогати і з мовою, і якщо все ж таки поїде , наглядати