пАлАвинкА• 21 февраля 2024
Відпустили б дитину на день народження до друга на 10,00 в шкільний день?
Сина пригласив друг сьогодні на д.р на 10,00. Деякі хлопці пішли. Я свого сина не відпустила, т. як навчання в школі.
Пішля школи син зателефонував другу і хотів поздоровити підти, на що той відповів, треба було раніше приходидити....
Дівчата, цікавить ваша думка.
Результат:
вже голосів:
43 (50.59%)
Да
42 (49.41%)
Нет
Король дивана• 21 февраля 2024
Ответ дляМайская киска
Щоб дорослі це розуміли, то дітьми їх потрібно виховувати відповідно. А то буде як тут написали: набрехала на роботі що хвора і пішла гуляти. Я от такого співробітника якраз звільняю зараз. Мені такі веселі та незамутньонні не потрібні.
А як ви спалили що він не був хворий? Що в людини не може бути отруєння чи проносу?