пАлАвинкА• 21 февраля 2024

Відпустили б дитину на день народження до друга на 10,00 в шкільний день?

Сина пригласив друг сьогодні на д.р на 10,00. Деякі хлопці пішли. Я свого сина не відпустила, т. як навчання в школі.
Пішля школи син зателефонував другу і хотів поздоровити підти, на що той відповів, треба було раніше приходидити....
Дівчата, цікавить ваша думка.
Результат:
вже голосів: 85
43 (50.59%) Да
42 (49.41%) Нет
Пушка заряджена• 21 февраля 2024
Ответ дляКороль дивана
Тогда я тоже не благополучная ей богу нудные
Я знаю, что на советчице много неблагополучных. Вы Америку не открыли

Король дивана• 21 февраля 2024
Ответ дляПушка заряджена
Я не считаю что мы живём для садика, школы, института, работы. Не роботы мы. Я и на работе могла позвонить сказать отравилась, а сама отдохнуть или гульнуть. Работаю на себя, график когда хочу тогда и работаю.
Пушка заряджена• 21 февраля 2024
Ответ дляКороль дивана
А почему вы решили, что кто-то должен на вас равняться?)
Король дивана• 21 февраля 2024
Ответ дляПушка заряджена
Вы человек системы вам не понять. Я всю жизнь не могу понять почему весь мир под жаворонков заточен. Почему нет ничего для сов? Садика, школы, универа. Только работу можно найти с любым удобным графиком. Я за комфорт.
долой_лама• 21 февраля 2024
У друга ветрянка, он в школу не ходит и решил всех к себе позвать?
Мэри Попкинс• 21 февраля 2024
Ответ дляКороль дивана
Тоже так учу дочку, что если чувствует накопленную усталость - лучше отдохнуть пару дней, и с новыми силами учиться. Это эффективней получается намного. И желания учиться больше в результате.
Майская киска• 21 февраля 2024
Ответ дляПушка заряджена
Якісь такі висновки дивні: хто не пустив би дитину, той нудний… А хто шляється замість уроків будь-де, пропускає роботу, бреше — той прям приклад веселого життя та надзвичайних кар‘єрних успіхів 😂😂😂

Обмеженість — ось яке слово виникає в уяві, читаючи подібні коменти про нудність.

Мэри Попкинс• 21 февраля 2024
Ответ дляКороль дивана
Школы сейчас есть - можно дистанционно учиться в любое удобное время. Распределять нагрузку как хочешь - хоть за 2 недели весь предмет за год пройти и контрольной закрыть
Мэри Попкинс• 21 февраля 2024
Ответ дляМайская киска

И при этом никто ж не писал что на учебу можно каждый день забивать)
Но тут либо все, либо ничего)

это как если ребенок алкоголь попробовал - все, значит теперь сопьется точно
Ото абы ярлыки навешивать
Король дивана• 21 февраля 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Раніше коли я вчилася в школі такого щастя не було
Мэри Попкинс• 21 февраля 2024
Ответ дляКороль дивана
Это да, у меня дочка так учится - вообще отлично, причем по знаниям лучше чем когда в школе была, потому что урок - видео минут на 15-20, потом еще задания и тест, материал усваивается лучше. И еще и консультации есть если что непонятно.
При этом нет домашки, то есть к часу-двум она полностью свободна от школы
dulenok• 21 февраля 2024
я мачУха. я б не отпустила. Но слава Богу, у ребенка нет таких волшебных друзей, родители которых устраивают праздник во время уроков в будни. Все как-то договариваются или после школы, или на выходные.
Хочу барабульки• 21 февраля 2024
А потім наші пишуть, що відбирають дітей соцслужби в закордоном без причини 🤣
Там школу пропускати без причини можна лише декілька днів на рік, інакше чекайте візит від соцслужб.
Відпускаючи свою дитину на ДН в шкільний день ви підтримуєте вибір батьків, які вирішили влаштувати свято. Якби ніхто не прийшов, то наступний раз святкували б ДН в вихідні, як всі нормальні люди.
Вообще не факт• 21 февраля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Цікаво, які такі чарівні батьки влаштовують свято під час навчання? Це якась свідома акція протесту проти системи? Моя відповідь — ні.
Недавно как раз темка была, советчица спрашивала когда лучше отмечать д.р. ребенка - в среду или на выходных? ) и там много людей писало что среди недели прикольно, т.к. народу мало в тц и других местах отдыха ) Автор или ту тему взяла за основу, или ее сын дружит с ребенком той советчицы )
Майская киска• 21 февраля 2024
Ответ дляВообще не факт
Та будній день увечері ще куди не йшло, якщо там дитина гуртків не відвідує і має таких же друзів, то ок. Але під час навчання — то взагалі щось максимально дивне.
Мэри Попкинс• 21 февраля 2024
Ответ дляХочу барабульки
И это и большой плюс и некоторый минус нашей страны. Минус - если ребенок занедбаный, никому это не интересно. Плюс - можно растить и развивать ребенка как считаешь нужным, а не как нужно стране. Для меня это весомый +
Король дивана• 21 февраля 2024
Ответ дляМайская киска
О господи і гуртки не можна один раз пропустити?!
Вообще не факт• 21 февраля 2024
Ответ дляМайская киска
Если честно - я не сильно там вчитывалась, не помню когда они там собирались. Хотя оно и вечером тоже не супер - после дня все уставшие, а еще ж домашка…
Хочу барабульки• 21 февраля 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Не подобається навчання по правилам в школі закордоном, то переходьте на домашнє навчання, ніхто вам не забороняє це зробити.

Мэри Попкинс• 21 февраля 2024
Ответ дляКороль дивана
Решил что надо тебе кружок - теперь до конца жизни на него надо ходить) пропустить можно только если умер)
Король дивана• 21 февраля 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Читаю коментарі і такі крайнощі. Якщо інколи не системно пропустити школу заради відпочинку то все дитина пропаща, батьки не благополучні,біда-біда
Мэри Попкинс• 21 февраля 2024
Ответ дляКороль дивана
На самом деле это удобно когда большая часть населения привыкла тянуть лямку до конца, бояться спонтанности и перемен, мышление по типу ’все так живут’
Лиса Патрикевна• 21 февраля 2024
Отпустила бы.
Король дивана• 21 февраля 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Я ж кажу люди системи. Надо! Кому надо навіщо? Мені простіше працювати на себе навіть не маючи мега заробітків, зате щаслива і виспана і спокійна, ніж на дядю з 9-19 і на все відпрошуватися, до лікаря, на утренник, чи на пляж бо літа не бачиш, бо відпустка аж два тижні, та ну його. Я так працювала , не хочу більше.
Снегопадка• 21 февраля 2024
Ні, не відпустила б. Й не через школу, а через батьків, які так святкують - на відчепись.
Чорт і Шо• 21 февраля 2024
Ответ дляКороль дивана
Але при тому вам зручно прийти в магазин (чи замовити доставку) і щоб там був товар свіжий і вчасно. І щоб у поліклініці лікар був на прийомі за розкладом а не вдома виспана чи на пляжі і так до безкінечності. Такий стиль життя може мати певна частина населення але не всі, бо інакше ті самі ’виспані’ першими і взвиють, не отримавши звичного комфорту. Тому можна організовувати своє життя, як вважаєш за потрібне, але дивитись через це звисока на інших, то шлях внікуди
Оцененная• 21 февраля 2024
Первый ответ нет.
Потом понимаю, что рассматривала бы, какие уроки в этот день, как сын учится, как он на следующий день пойдет и как хорошо он дружит с именинником.
После последней части вашего рассказа я бы не хотела, чтобы дружба дальше продолжалась тесно.
Король дивана• 21 февраля 2024
Ответ дляЧорт і Шо
Я не кажу звисока. Але я дійсно не бачу проблеми в дитячому віці не жити отак жорстко по системі, садок, школу і тп пропускати неможна. Це дорослі розуміють , свідомо, відповідальність. А діти мають мати більш м´які рамки. Іноді корисно для них. Та і для дорослих теж
Майская киска• 21 февраля 2024
Ответ дляКороль дивана
Щоб дорослі це розуміли, то дітьми їх потрібно виховувати відповідно. А то буде як тут написали: набрехала на роботі що хвора і пішла гуляти. Я от такого співробітника якраз звільняю зараз. Мені такі веселі та незамутньонні не потрібні.
Король дивана• 21 февраля 2024
Ответ дляМайская киска
Це я написала
Я й довідку принесу якщо треба щоб не підкапатися.
Тому я на когось і не працюю.