Країна мрій• 21 февраля 2024

Чоловік в 49 років пішов до іншої. Сміятись чи плакати?

До дівчини 25 років.
На розлучення подали, дітей і мене забезпечувати буде
Я досі не відійшла від шоку. Як оклигатись? Не думала, що в такому віці це можливо..
Мюллерная• 23 февраля 2024
Ответ дляКраїна мрій
В одной компании у меня 50%
Еще в двух 50% на детях
Остальные 5 полностью его
Не , то он у вас завидный жених. Теперь понятно почему его так любят.)

Мюллерная• 23 февраля 2024
Ответ дляХвильоватиша
Не дивує , мій покійний батько ще й дитину зробив) З братом різниця у віці 18 років. До моєї мами бігав , йому розмов не вистачало. Я багато років не могла «їй»пробачити за свою родину, тому мені шкода ваших дітей. Добре що з братом ми добре спілкуємося
Але тепер у вас є братик.)
Светлана-c05f• 23 февраля 2024
Ответ дляМюллерная
Але тепер у вас є братик.)
может я какая то не правильная но я никогда не считала сестрой и родственницей дочку моего отца в другой семье
Мюллерная• 23 февраля 2024
Ответ дляСветлана-c05f
У всех по- разному. Мой племянник отлично относится к своей сестре по отцу.
Бідося• 23 февраля 2024
Ответ дляЗасомневаю
Ну а чё?))) счастье закончилось вместе с деньгами. Маму и нас обеспечивал первые 6/8 мес., но тоже пел, что будет обеспечивать пока не выучимся.
В мене теж заїкався, що за дітей життя віддасть! Життя не треба - вони потребують їжі, одягу...ЛЮБОВІ...А був ’мійнетакий’ ...
Бідося• 23 февраля 2024
Ответ дляКраїна мрій
Він коли мені прийшов казати про коханку каже ‚вона мене кохає і без грошей, такого як є‘
Ну ну
’осліпла людина духовно’.... нажаль
Бідося• 23 февраля 2024
Ответ дляПомидорина
Вы только что испортили вполне неплохую тему своим тролячьим комментом Сильно жирно стало)
Чого ви так...в мене теж вибачення просила, а йому інше писала...Люди якусь роль грають, що то любов прийшла і тільки вона! Гроші ні при чому!

Кусюче сонечко• 23 февраля 2024
Ответ дляviter33
Я чоловік)))
І розумію, що якщо чоловік в 50 р. після 20 р. шлюбу вирішив проміняти однолітку-дружину на 25-річну - то він 100 разів все обдумав, це не імпульсивне рішення
І йому абсолютно начхати. які зачіски робить його ЕКСдружина і в яких шубах ходить, і з ким ходить))) і які фото скидає))
І так. 25-річна ЗАВЖДИ виграє у 50-річної у візуалі , що би тут не писали (тому 50 річна завжди програє, які би фото не робила і не скидала)
Лично я даже в то время, когда мне было 25, проиграла бы многим 50-летним женщинам
viter33• 23 февраля 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Я чоловік і можу адекватно оцінити різницю між 25 літнім та 50 літнім жіночим тілом. Небо і земля
Не беремо до уваги кінозірок та ін., які ’вбухують’ мільйони у свою зовнішність
Нульовий сантиметр• 23 февраля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Але він і годиться для тітки за 40, їй красавчик. А для 25 річної? Фу же.
Я не тітка, я теж в прекрасній формі) дам фору 25-річній)
Капуста Маша• 23 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
Не схоже, щоб автор дуже раділа. До деменції далеко, та і не в усіх вона є. Ніяких претензій до чоловіка не пред´явлено, з юності разом. ’ Щаслівіца ’!що попало
Не дуже вірю у « з юності разом»
39-20=19
49-20=29
Хто з них юний був?
Трільчиха• 23 февраля 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Тссс, тут такого не можна писати. Це вже період замотування у біле простирадло. Он мені вже написали, що 19 - не юність