бЭйбА• 22 февраля 2024
Вопрос к филологам. А есть ли в украинском языке слово "тріль"?
Yusti_1896• 22 февраля 2024
Троль — у скандинавському фольклорі, скандинавській міфології та скандинавських казках це потворний карлик або гігант чи демон — антисоціальне, сварливе та невдале створіння, яке робить шкоду. 😅
Непогодка• 22 февраля 2024
Ответ дляYusti_1896
в сучасних українських реаліях має таке ж значення))
Непогодка• 22 февраля 2024
Ответ длябЭйбА
Так тролі, а не трілі)))
тріль - це звук, а троль - це персонаж.
Yusti_1896• 22 февраля 2024
Ответ дляНепогодка
Так, і на форумі особливо)) Саме троль, а тріль - це вже точно варіант від Азірова))
Карусель-весель• 22 февраля 2024
Значення слова
Троль — людина, яка розміщує брутальні або провокаційні повідомлення в Інтернеті, наприклад, у дискусійних форумах, перешкоджає обговоренню або ображає його учасників.
Приклад вживання
Троль хоче відчувати свою значущість і популярність, справити незабутнє враження, а для цього застосовує будь-які засоби.
Приклад вживання
Тумба-юмба• 22 февраля 2024
Ответ дляКарусель-весель
Значення слова
Приклад вживання
таких тут через одну