НЛОша• 22 февраля 2024

А какая пенсия у ваших мам?

Просто интересно, моя мама недавно вышла на пенсию. И ей насчитали около 2800, стажа у нее 34 года.
Тут надолго• 22 февраля 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
ну як за мінімалку працювала, то така і пенсія
Як може бути мінімалка на керівній посаді?
Продавчиня кіз• 22 февраля 2024
Ответ длямаска Ілона
Пенсия не от стажа зависит, а в большем от зарплаты которую получал. Если всю жизнь на минималке, то и пенсия маленькая будет.
Так в СССР такие были ЗП+- копейки
Ля-ля-ля• 22 февраля 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
У мамы 3600, у свекрухи под 100 000, а может и больше
А где такие пенсии, судья,депутат,вор в законе
Да, я блондинка!• 22 февраля 2024
Добре, що є ті 3500 грн., тому що деякім і ті пенсійні виплати не світять..
Працювали не офіційно, а тут хоп і вже пенсійний вік ...і виплат 0000.
Ля-ля-ля• 22 февраля 2024
Ответ дляCopy-Paste
У мамы в оккупации 14 тыс рублей
У моей там же больше,пусть люди получают...иначе наша страна готова убить всех пенсионеров, обидно,работали,строили ,но никто не оценил из труд
Бабка-ежика• 22 февраля 2024
У свекрови 2600
ЯспАкойнаЯ• 22 февраля 2024
Ответ дляТут надолго
в мене свекруха прибиральницею усе життя працювала, так в неї - 3200 пенсія, а тут керівна посада і 2800грн. Пенсія прапорційна твоїй оф. зарплатні при наявності необхідного стажу для її отримання
Tammy21• 22 февраля 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Ваша ’страна’ готова вбити усіх, не тільки пенсіонерів.
Tammy21• 22 февраля 2024
Моя ще не на пенсії. Продивилася цифри і якось тоскно(
КаваЗМолоком• 22 февраля 2024
автор,дело не в стаже,а в официальной белой зп.какая у вашей мамы она была?
в моей мамы 4300 грн приблизительно, стаж 30 лет. пошла на пенсию в 50 лет,как пострадавшая от Чернобыля.
djianni• 22 февраля 2024
56 лет стажа, медсестра при враче всю жизнь, 20 последних лет проработала в психдиспансере, тоже при враче в кабинете, может, там за вредность, не знаю точно )
Работала до 80 лет почти

Пенсия 9000 с чем-то
КаваЗМолоком• 22 февраля 2024
свекровь, 37 лет стажа,работала на 2 работах по совместительству периодически. 10 тыс грн пенсия.
Стопясят раз обсуждала• 22 февраля 2024
Ответ дляОбращеница
То на морі можна.
Яка пенсіонерка таке може дозволити?
У нас есть речки, бесплатно,где можно тоже хорошо отдохнуть но в приоритете огород, бо що люди скажут ? По пенсии скажу, что мало, у свекрови стажа за 50 лет, руководитель, но пенсия около 4-х, на пенсию уходила в год, где маленький коэффициент был 2007 год
ЯспАкойнаЯ• 22 февраля 2024
Ответ дляТут надолго
офіційна - мінімальна, решта у конверті, ви як маленька
Стопясят раз обсуждала• 22 февраля 2024
Какая зарплата была последние 5 лет?
Rivka_Karshenbaum• 22 февраля 2024
Моя мама на пенсии уже 19 лет. Пенсия 7 тыс. Стаж не знаю какой у неё.
ПП-шница• 22 февраля 2024
Ответ дляТут надолго
Як це може бути? Вона на керівних посадах копійки отримувала?
Працювала головним економістом великої панчішної фабрики. Якось отак вийшло, що у неї пенсія така сама я і у звичайних робітниць тієї ж фабрики. На щастя у тата близько 5000 пенсія і + тато ще працює та має близько 20000 зарплату. А мама так, каже не уявляє як вона мала б виживати на свою пенсію.
ПП-шница• 22 февраля 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
там був якийсь прикол, що вона виходила на пенсію в той рік, коли як раз піднімали пенсійний вік, і був вибір чи вийти так як мав би по старому пенсійному віку, але тоді не матимеш індексацій пенсії - чи вийти через 2-3 роки. Вона обрала перший варіант чомусь, і з моменту оформлення пенсії взагалі не мала підвищень. Зараз мамі 67.
Тут надолго• 22 февраля 2024
Ответ дляПП-шница
Дивно. Бо моя мама теж экономіст, але головним не була. Пенсія трохи більше 7000
chancee• 22 февраля 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Больше получают и краще живут? Не смешите. Надеюсь вы уже там
Тут надолго• 22 февраля 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Керівна посада на підприємстві (не маленька приватна лавочка) не може бути з мінімальною з/п
il-mari• 22 февраля 2024
мама -інвлд-21 р стажу-пенсія-2100

,
Карамбулкул• 22 февраля 2024
Головне не стаж,а податки з зп. 14 тис,все життя податки з білої зп, стажу 47 років.
vikohka• 22 февраля 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
нeт пeнсий 100 000. или она судья?
vikohka• 22 февраля 2024
Ответ дляОбращеница
Та що ви кажете,нормальна для чого?
Жінки наші пахали,щоб на старості був тільки хліб,куриця,яйця поїсти?
Мої знайомі пенсіонерки закордоном після 60 на дачах біля океана стали жити,а тут щоб не вмерли від голоду дають
за границeй тожe по разному, eсть сдают свои квартиры, и живут в одой, для экономии. так, что нe нужно сказок.
Залізний кіготь• 22 февраля 2024
Ответ дляvikohka
нeт пeнсий 100 000. или она судья?
Да, выше написала судья
Обращеница• 22 февраля 2024
Ответ дляvikohka
У мене подруга,дуже економна,покупає на секонді пальто по 10 євро,батареї не включає,на всьому економить короче
,з-п 4 т.евро,купила квартиру в кредит,саме головне вона іностранка.
Ах так,батьки мільйонери.
Так що економія,у них в крові.
Но у них і гідна з-п ,і на старості на пенсії в роз´їздах по світу
vikohka• 22 февраля 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
а, сколько в гривнаx 14 000 фублй? никак нe 14 000грн, а цeны тожe космос. к чeму пост? как на руси жить xорошо?
vikohka• 22 февраля 2024
Ответ дляОбращеница
Ах так,батьки мільйонери.
Так що економія,у них в крові.
eщe раз- нe у всex.
Обращеница• 22 февраля 2024
Ответ дляvikohka
eщe раз- нe у всex.
У більшості,зрівняти з нашими:небо і земля