Мусик Пусик• 22 февраля 2024

Клюквенний щербет. Хто дивився?

Шось багато хто тут радив, почала дивитись, а воно таке нудне. Зазвичай турецькі серіали починаються круто і динамічно, а цей прям нудятина. Ніякої інтриги. Так і буде, чи розкриється?
120-120-120 (не худею)• 22 февраля 2024
Не дуже цей серіал....простий такий, ніякий. Турки гарно знімають серіали....я люблю в них Бесцінний час, такий життєвий серіал. Ще крутий Запретная любов. З нових Мене звуть Фарах, але там детективна лінія не тільки кохання..цікавий дуже. А з легших, романтичних...Рання пташка, Постукай в мої двері

ФФФФристайла• 22 февраля 2024
Смотрела первый сезон. Ну такое.
Сейчас смотрю Сапфир. Рекомендую, там такие главные герои красивые. Я пока только на 5 серии, но наслаждаюсь
ФФФФристайла• 22 февраля 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Постукай в мои двери осилила 10 серий. О чем он? Ни о чем...
ЛюблюДевчонок• 22 февраля 2024
Я начала смотреть ’От кого мы бежали, мама?’. Пока нра