Посудомойка• 22 февраля 2024
ВУЗ КНЛУ престижный ли?
Хочу поступить на филологию, какой университет выбрать, КПИ или Кнлу
Результат:
вже голосів:
7 (30.43%)
Выбрать Кнлу
6 (26.09%)
Посмотреть ответы
3 (13.04%)
Да
3 (13.04%)
Нет
3 (13.04%)
Выбрать Кпи
1 (4.35%)
Свой ответ в комментариях
Пацака-задирака• 22 февраля 2024
В 2004 закінчила КПІ, лінгвістику, дуже незадоволена, слабка база. Може вже щось і змінилось, але я не рекомендую.
Чекаю завтра• 22 февраля 2024
Про КНЛУ ничего не знаю, КПИ не советую, ужасный ВУЗ на мой взгляд
Дай подивлюся• 22 февраля 2024
Є рейтинг ВУЗів. Можете глянути в інтернеті. Але краще дізнайтеся про Ваші перспективи після навчання - практика, робота, звʼязки з роботодавцями, програми для випускників.
Ласкове телятко• 22 февраля 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Дочь подруги учится на филологии в КПИ. Очень довольна. Там, правда, математика есть, это их фишка, как я поняла. Но в целом норм)
Автопортрет нурофена• 22 февраля 2024
Ви обираєте за престижністю? Подивіться на програми. Якщо лінгвістика в КПІ - це технічний переклад. Ще там є видавнича справа й редагування - це теж філологія, колись доволі сильна кафедра була
Ласкове телятко• 22 февраля 2024
Да, и про КНЛУ слыхала от знакомых, что там их гоняют прилично. В общем, я б выбрала КПИ.
Чекаю завтра• 22 февраля 2024
Ответ дляЛаскове телятко
я закончила другой факультет в КПИ, который считается престижным. Учиться было не сложно, а очень очень очень сложно. Программ для выпускников нет, поддержки никакой, 90% студентов приезжие. Своего ребенка ни за что бы туда не отправила.
Ласкове телятко• 22 февраля 2024
Ответ дляЧекаю завтра
А какие вам надо программы? Подруга Шеву окончила, тоже сама работу искала, никаких программ нигде нет.
Шмоточницаца• 22 февраля 2024
Мій брат вчився в КПІ на перекладача і був не у захваті. Але працює перекладачем і англійську добре знає. Каже, йому базу дала репетитор, яка його до вступу готувала. Я вчилась в КНЛУ, правда заочно і теж не в захваті. Правда мови нормально так і не вивчила і перекладачем не працювала. Але КНЛУ, то спеціалізований профільний вуз, і якщо на філолога, то краще туди. А ще бажано туди, де можна одночасно ще диплом вчителя отримати.
Кидстаффовка• 22 февраля 2024
Ответ дляШмоточницаца
У мене філфак з правом викладання двох мов і зарубіжної літератури.
Шмоточницаца• 22 февраля 2024
Ответ дляКидстаффовка
Умене права викладання нема, але у мене факультет перекладу, плюс друга вища.
Брату треба було додатково ще якесь коротке навчання пройти, але він не захотів.
Тримбулька• 22 февраля 2024
Ответ дляШмоточницаца
пффффф, філолог -заочно це мощно
по сабжу: автор, ви відгуки про лінгвістичний читали? ну, поцікавтися шолі
моя донька навчається в Гріні, всі викладачі колись повтікали з лінгвістичного до них, бо лінгвістичний це совок у всьому, починаючи з программ та викладання, і закінчується віком викладачів! Читайте відгуки студентів і буде вам щастя
Тримбулька• 22 февраля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
филолог в техническом ВУЗе?
это путь в учителя в школу
ага, зараз
для цього потрібно вчитися за освітньою програмою де є методики викладання
Пасхальний тролік• 22 февраля 2024
Ответ дляТримбулька
ага, зараз
нет
в школу берут без педобразования
Тримбулька• 22 февраля 2024
Ответ дляkenzo1
Лучше всё-таки КНУ Шевченко!
вже був тут відгук від порадниці, в якої донька мріяла про Шеву, вступили і дуже розчаровані , філфак
Тримбулька• 22 февраля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
нет
в школу берут без педобразования
де, в засранськах?
Пасхальний тролік• 22 февраля 2024
Ответ дляТримбулька
де, в засранськах?
зачем вы живете в таком месте?
В Киеве спокойно берут.
Я с дипломом инженера КПИ преподаю физику в двух школах.
В Киеве спокойно берут.
Элька-Карамелька• 22 февраля 2024
Ответ дляТримбулька
пффффф, філолог -заочно це мощно
Гріня подобається? Щось ми на ньому поки зупинились, на східні мови наче хоче вступати....
Тримбулька• 22 февраля 2024
Ответ дляПасхальний тролік
зачем вы живете в таком месте?
В Киеве спокойно берут.
пффф, так вчителів фізики\хімії не вистачає , їх взагалі зазвичай по 1-2 на всю школу ...хто на ці копійки буде йти
Элька-Карамелька• 22 февраля 2024
Ответ дляkenzo1
Лучше всё-таки КНУ Шевченко!
Там такий бал прохідний та оцінки за НМТ за минулий рік, що очко сіпається. Тож краще мати запасний варіант. Та і контракт дорожче, якщо з бюджетом проліт...
Тримбулька• 22 февраля 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
так, подобається ...особливо на другому році навчання, коли пів групи по за кордонами сидить, інша трохи забиває, і донька часто сам на сам з викладачем, особистий безкоштовний (бюджет) репетитор ))
східний там гарний фак, але складно вступити на бюджет
Элька-Карамелька• 22 февраля 2024
Ответ дляТримбулька
Дуже дякую! Мою поки тіліпає, як у пральній машинці, але скажу їй, хай думає)
Тримбулька• 22 февраля 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
не-не, минулий рік норм прохідний був
а от у 2022р то да, ппц ...200бальники було повно, які списували як тільки могли те НМТ
Элька-Карамелька• 22 февраля 2024
Ответ дляТримбулька
не-не, минулий рік норм прохідний був
ого, але у 23 на бюджет теж маленькі генії вступали. Вони молодці, звісно, але я тверезо оцінюю ситуацію та дивлюсь на інші вузи))
Тримбулька• 22 февраля 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
у доньки в групі 10 бюджетників, теж група сильна , 4-ро (з донькою) медалісти)
у 2022р вона в Шеву не пройшла б на ту освітню програму що хотіла
у 2023р без проблем ...але навчається в Гріні і не шкодує, бо в Шеві дистанційка дуууже слабка , у Гріні з цим дуже добре , хоча на дістаційці вони зараз тільки 2 дні на тиждень
вона Грінченко одразу 1 пріоритетом ставила