Реверанс• 23 февраля 2024

Традиційні призначення в МІД України. Як стають чиновники послами

Колишнього керівника Укроборонпрому Гусева, котрий провалив ракетну програму, призначили послом в Азейбарджані....
Результат:
вже голосів: 28
18 (64.29%) Повернути нормальних послів
10 (35.71%) Тепле місце для своїх має бути
0 (0%) Освіта для посла не треба
0 (0%) Досвід для посла не треба
автор Реверанс • 23 февраля 2024
Підсумки діяльності Юрія Гусєва в ’Укроборонпромі’: від вертольотів Iroquois в Одесі, до втрачених підприємств та ’Мрії’
https://defence-ua.com/people_and_company/pidsumki...

​Якщо характеризувати те, чим запам´ятався Гусєв на посаді очільника ’Укроборонпрому’, то перше, що спливає - це недолугий піар, часом ціною життів, але насправді, на жаль, ситуація значно гірша
А поки ЗСУ намагались стримувати рашистів, в ’Укроборонпромі’ створили ДФТГ та активно піарились. Один з епізодів самореклами коштував життя фахівців одного з оборонних підприємств у Києві. У квітні 2022 року Юрій Гусєв ’дав добро’ на зйомку та безпосередньо взяв участь у сюжеті про роботу неназваного підприємства. Його точна геолокалізація була здійснена навіть російськими ’воєнкорами’. А через три доби після сюжету на телемарафоні по конкретному цеху, йде йшли роботи, рашисти завдали ракетного удару. Були знищені не лише виробничі потужності, загинули люди.

Leto32• 23 февраля 2024
Это зрада или перемога?
ok1904• 23 февраля 2024
Я шокована, бо його ж зняли наче через провалену ракетну програму
ok1904• 23 февраля 2024
Тіпа попросив, щоб перевели на дип.роботу ... Ну то так, дипломати недоторкані на час місії
звездная галактика• 23 февраля 2024
Ответ дляРеверанс

расстрелять нахрен. но сейчас полетят тапки. и да. считаю, что б навести порядок, нужны жесткие меры. но из принимать никто не будет. там же все свои
_Annyshka____• 23 февраля 2024
МЗС немає відношення до призначення послів. За це відповідає президент, тобто ОПУ. Навіть на звичайні дипломатичні посади на конкурс подаються не тільки з МЗС.
Masushki2• 23 февраля 2024
Ответ для звездная галактика
Нажаль погоджуюся.
І не 1-2, а так хоча 50 .
Бо вже не сила розуміти дурню у владі (((

Кожен з нас прЄзідєнт (((
автор Реверанс • 23 февраля 2024
Ответ дляLeto32
Это зрада или перемога?
Перемога
Однозначно.За зраду України призначили в посли.
автор Реверанс • 23 февраля 2024
Ответ дляok1904
Саме так.
Але замість в СІЗО ,його призначають в посли.
Можна аплодувати.
Стоячи.