Ашотакоя• 23 февраля 2024
Який необхідний стаж для виходу на пенсію 1959р.н.
Доброго дня! Чи є тут працівники пенсійного фонду?
Чи може хтось доступно пояснити скільки все-таки потрібно стажу для виходу на пенсію за віком народженому 01.01.1959р. та у скільки років мав би бути сам вихід?
Ситуація наступна: жінка вийшла на пенсію за віком у 57р.і 6 міс, маючи стажу 21р., проте довгий час до пенсійного віку перебувала на пенсії по інвалідності на ній її і лишили, переводити на пенсію по віку відмовляються мотивуючи тим, що не достатньо стажу, хоча в особистому кабінеті на порталі вікова пенсія розрахована та вона більша за інвалідну. Неодноразово звертались в пфу і у відділення і на порталі і на гарячу лінію, кожен що-небудь відчепне каже а толком неясно що до чого(
Дякую.
Жена_КотораяСтена• 23 февраля 2024
Чтобы с 60 лет получать - з 1 січня 2024 року по 31 грудня 2024 року - не менше 31 року;
Чтобы с 63 получать - з 1 січня 2024 року по 31 грудня 2024 року - від 21 до 31 року;
Чтобы с 65 получать - з 1 січня 2024 року по 31 грудня 2024 року - від 15 до 21 року
Давно без алко• 23 февраля 2024
Автор, я не работник ПФ, но думаю, нет смысла переходить на другую, может выйти еще меньше в итоге чем по инвалидности, насчитают минимальную 2600 или вообще возникнут траблы с недостатком стажа... , а сейчас какая?
Тем более страховой стаж увеличили, а у вашей мамы он небольшой.. мой совет нет смысла рыпаться..
Ашотакоя
• 23 февраля 2024
Ответ дляСвята
Есть специально обученные люди, которые за плату смогут рассказать вам как лучше и как правильнее
А не підкажете як знайти таких людей?
Ашотакоя
• 23 февраля 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Так, дякую, це зараз такі вимоги, а до 2020 були інші
Мошей ницца• 23 февраля 2024
Ответ дляАшотакоя
Ну так якщо переходити зараз на пенсію по віку, то і вимогам треба відповідати теперішнім, а не 2020 року
Ашотакоя
• 23 февраля 2024
Ответ дляДавно без алко
Дякую, Може й не має сенсу кудись переходити, але хотілось би мати розуміння ситуації хоча би
Жена_КотораяСтена• 23 февраля 2024
Ответ дляМошей ницца
Совершенно верно.
Ашотакоя
• 23 февраля 2024
Ответ дляМошей ницца
Можливо... потрібно і це вияснити
Жена_КотораяСтена• 23 февраля 2024
Ответ дляАшотакоя
Смотря какая инвалидность у вашей мамы. Если она раненный военный, чернобылец, т.п. - это одно, а если обычный инвалид, то пенсия по возрасту не может быть меньше инвалидской. Только 1 гр. добавляют 50 грн. на догляд.
Ашотакоя
• 23 февраля 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
обичний інвалід 3групи за травмою, а виходить що так і є, за віком меньше інвалідної
Ашотакоя
• 23 февраля 2024
Ответ дляСвята
Ви маєте на увазі що потрібно шукати юридичну допомогу що займається такими питаннями?
Ашотакоя
• 23 февраля 2024
Ответ дляchancee
21 год стажа- єто 100% минимальная пенсия. Скорее всего она даже меньше, чем та, что она получает
Правильно я розумію, що якщо в 2015 коли оформлювалась на пенсію за віком на неї відразу не перейшла то зараз це можна зробити тільки відповідаючи теперішнім вимогам до стажу?
Сизоока бестія• 23 февраля 2024
21 год это - минималка! Сейчас инвалидные не могут быть меньше 3250 грн!
Ашотакоя
• 23 февраля 2024
Ответ дляСизоока бестія
можуть, і є 2760
Жена_КотораяСтена• 23 февраля 2024
Ответ дляСизоока бестія
то наверно речь об инвалидах с детства.
Сизоока бестія• 23 февраля 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
то наверно речь об инвалидах с детства.
с 1 января всем доплачивают до 3250- уточняйте либо в пенс. фонде либо в банках или на почте! Эта доплата только пенсиям по инвалидности!
Сизоока бестія• 23 февраля 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
то наверно речь об инвалидах с детства.
Нет! я получаю ее с 0ктября 2023 только
Ашотакоя
• 23 февраля 2024
ну це зрозуміло що тимчасові доплати, програма допомоги від оон, і не усім інвалідам
Жена_КотораяСтена• 23 февраля 2024
Ответ дляСизоока бестія
Ну так там ряд условий, а не всем подряд инвалидам такая минималка.
Сизоока бестія• 23 февраля 2024
Ответ дляАшотакоя
можуть, і є 2760
значит Вам не доплатили! Нужно считать ЗП по стажу в 21 год- если пенсия будет выше по возрасту- естественно переходить на нее. Сколько сейчас получает человек пенсии по 3 группе? Это 50 проц. от пенсии по возрасту!
Маю натхнення• 23 февраля 2024
Ответ дляАшотакоя
можуть, і є 2760
У моей мамы, инвалида 3 группы, 2520 грн. пенсия.
Ашотакоя
• 23 февраля 2024
Ответ дляСизоока бестія
ну от і намагаємось знайти людину що працює в цій сфері та зможе надати якісну консультацію.
Все до блиску• 23 февраля 2024
Ответ дляСизоока бестія
3 група 2760грн