ХаДиДиШь• 23 февраля 2024

Повітряна гімнастика

Допоможіть будь ласка правильно вибрати комбінезон. Пішли на заняття повітряної гімнастики, потрібен комбінезон, а як вибрати правильно розмір щоб на дитині не висіло і все було Ок. Дівчинка зростом 146 см.
Чтооооооооооо?• 23 февраля 2024
в мене вже дурка, прочитала ’повітряна тривога’
автор ХаДиДиШь • 23 февраля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Тримайтесь!!!
Стильна штучка• 23 февраля 2024
Подивіться щось в Grand Prix: у них вдалий крій, не висять навіть на худеньких дітках. На сайті є таблиця розмірів.
автор ХаДиДиШь • 23 февраля 2024
Ответ дляСтильна штучка
А брати потрібно точно на зріст, чи краще більший на 152
Чтооооооооооо?• 23 февраля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Тримайтесь!!!
дякую, піду кави зварю) а по темі - запитайте у тренера, вони зазвичай знають, де купити і порадять, який саме
автор ХаДиДиШь • 23 февраля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Так, вони пропонують у них купити, але ціна на 500грн більша ніж на сайтах
Чтооооооооооо?• 23 февраля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
я навіть не знаю, чи є зараз спортмагазини офлайн, але пошукайте - там можна приміряти, бо буває то рукава довгі, то плечі висять
автор ХаДиДиШь • 23 февраля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Дякую за підказку! Звичайно кажуть - скупий платить двічі, але мені щось не дуже хочеться переплачувати. Дитина лиш почала займатись, а якщо це не надовго, а мамі вже потрібно вкластися
Чтооооооооооо?• 23 февраля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Ох, тримайтесь, гімнастика - спорт недешевий, та як і будь-який інший. Я все ж за офлайн магазини, вони точно є в великих ТЦ
Niffler• 23 февраля 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
І в мене так само.
Весняний Марафон• 23 февраля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Шукайте в своєму місті магазини типу ’Все для танців’. Там повинні бути купальники.
Стильна штучка• 23 февраля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
Це скоріше залежить від пропорцій тіла дівчинки і моделі комбінезона (з вирізом під п´ятку чи без). Не знаю як в повітряній гімнастиці, але в художній дуже швидко протираються коліна і брати ’на виріст’ немає особливого сенсу.