Руда ліса• Изменено 23 февраля 2024
Новая песня Вакарчука, ко второй годовщине начала войны
Очень сильно, композиция называется ’Відповідь’.
Синиця у спідниці• 23 февраля 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ви зараз серйозно блін? Тобто він винний, що є інтелектуально нерозвинені (шоб по іншому не назвати) люди, які обираючи в законодавчий орган держави співаків, всерйоз розраховують, що ці співаки і артисти будуть реально працювати з законами?
Ви мозок то включіть, людина пише музику, виступає, ви уявляєте цей стиль і ритм життя і зараз він все покине і почне створювати закони, розбиратись в економіці, в міжнародних відносинах, так по вашому?
Люди самі винні, що вони ідіоти і що голосують то за голобородьків, то за вакарчуків, то ще непойми закого, бо він дядько красівий.
Шо ви хочете від того Вакарчука, виборці бачили що він музикант і він не приховував цього, нада було головою думати перед тим як галочки в бюлетенях ставити.
можливо ’віннаучиться’ ?
Дюагональ• 23 февраля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Откуда я знаю почему? Потому что вы так решили.
Супер відповідь)) логічно, змістовно
Колдунья-вещунья• 23 февраля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
можливо ’віннаучиться’ ?
Канєшно научиться) Нашо вибирать того хто вже навчився і має досвід, виберемо кого попало і хай на нас вчиться в режимі реального часу.
Он одні вже навчились на курсах в Трускавці.
ГоловнаЯ• 23 февраля 2024
Ответ дляДюагональ
Супер відповідь)) логічно, змістовно
У вас логика круче: Вакарчук не заслуживает внимания, в теме написано конкретно ’Вакарчук’ и вы уже 40 мин своего драгоценного внимания убиваете в не заслуживающей внимания теме🤣🤣🤣
Дюагональ• 23 февраля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Заслуговує уваги наш непереможний народ, що голосує то за коміка, то за співака. І я намагаюся в своїх відповідях це донести. Але читаю дописи ваші і вам подібних - і розумію що марна то справа, наступний наш лідер або Арестович або Притула
ГоловнаЯ• 23 февраля 2024
Ответ дляДюагональ
Ещё раз: тема про песню.
Колдунья-вещунья• 23 февраля 2024
Ответ дляДюагональ
Пес Патрон)
Дюагональ• 23 февраля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Ещё раз: тема про песню.
И что? Автора теперь обсуждать нельзя? Если Зеленский напишет песню - тоже будем умиляться и все простим?
ГоловнаЯ• 23 февраля 2024
Ответ дляДюагональ
Уже автор виновата))
Вам политических тем мало? Выше как раз дороги обсуждают.
Дюагональ• 23 февраля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Уже автор виновата))
Бляха, що у вас зі сприйняттям? Автора пісні, тобто Вакарчука.
ГоловнаЯ• 23 февраля 2024
Ответ дляДюагональ
Это у вас с восприятием проблемы. Я песню зашла послушать. А вы?
Дюагональ• 23 февраля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
А я - написати що не треба слухати і захоплюватися піснями Вакарчука, схаменіться люди, майте гідність. Але ж бачу що марно...
ГоловнаЯ• 23 февраля 2024
Ответ дляДюагональ
Появилась тема про конфеты. Там пишут, что рошеновские любят. Не хотите зайти? Или к Порошенко претензий нет?
Дюагональ• 23 февраля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Не хвилюйтеся, я вже там. І в темі про дороги також. Солодкого не їм)
ГоловнаЯ• 23 февраля 2024
Ответ дляДюагональ
Вы не едите, а люди и едят, и хвалят)
Дюагональ• 23 февраля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Вы не едите, а люди и едят, и хвалят)
Ну люди всякі бувають, декотрі он взагалі досі путіна кличуть. Але ж треба хоча б намагатися достукатися, чим і займаюся. За цим відкланяюся, на все добре.
Баррикадница• 24 февраля 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Я просто в захваті коли якась тьотка бере і пише свою оцінку, про яку її ніхто не просив. Яка ніхто і звати ніяк. Бляха ну звідки ви такі чарівні
Так позитивна оцінка- теж оцінка. Тіткам можна її писати)
Чи то другоє?
ГоловнаЯ• 24 февраля 2024
Ответ дляДюагональ
Так что с конфетами? Достучались до сознания?