Чудо Ф_ф КеДаХ• 23 февраля 2024

Як би Ви вчинили?

Ювілярів вітає на нараді директор. Квіти, 500грн, грамота.
Мене відповідальні колеги навмисне подали як не ювілярку, накинули мені 1 рік. Відповідальним вже сказала, щоб виправили ситуацію, падають на мороз, мов та ладно, вже пройшло твоє день народження. А мені дійсно ця ситуація принизлива.
Результат:
вже голосів: 40
15 (37.5%) Забити на цю всю ситуацію
12 (30%) Сказати керівнику сво відділу
10 (25%) Сказати самому головному керів
3 (7.5%) Вимагати від відповідальних ос
Сіточка• 23 февраля 2024
Д.р. тріль. То отвериу на др, то 500 грн не вручили.
Мавка• 23 февраля 2024
А я б уточнила на нагородженні чому вас не вітають? Чи вже ... це не ювілей? І хай винуватці ситуації виправдовуються на поздоровленні.
Шеллар• 23 февраля 2024
Вітаю Вас із 75-річчям!
Бо не вірю, що молодша жінка так буде страждати через не отриману грамоту. А тут прям віє совком - пленум, вимпел, грамота і три гвоздічки.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 23 февраля 2024
Ответ дляСіточка
Я не тріль
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 23 февраля 2024
Ответ дляМавка
Дякую!
Тріль підпільний• 23 февраля 2024
А що, теми вдень не вистачило? Ви вирішили перепитати?
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 23 февраля 2024
Ответ дляТріль підпільний
Не вистачило. Бо я підняла це питання ще раз перед відповідальними працівниками і вони впали на мороз.
Вишня на торті• 23 февраля 2024
Я б ніяк не вчинила, ненавиджу ці вітання, для цього є близькі люди. Якщо принципово, уточніть.
Йосип_молодий• 23 февраля 2024
Мою маму тоже не поздравили с 60 летием. Ездила за трудовой нужно было для ПФ, сказала в бухгалтерии и ее сразу поздравили. Самое обидное,что мама там работает больше 20 лет.
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 23 февраля 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Вітання мамі!
Триндю-бриндю• 23 февраля 2024
Уже была такая тема недавно
Йосип_молодий• 23 февраля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Вітання мамі!
Спасибо!
Hench• 24 февраля 2024
Удалено администрацией...
размахер• 24 февраля 2024
А я автора розумію, діло не в грошах і в грамоті, а якщо всіх ювілярів вітають, то всіх, а не відкидають когось. Я теж би розбиралася.
Пам´ятаю одній ювілярці випадково накинули 10 років, так вона такий кіпіш підняла, грамоту перероблювали. Вона ще питала, ну як можна було помилитися?
автор Чудо Ф_ф КеДаХ • 24 февраля 2024
Ответ дляразмахер
Дякую Вам, Ви вірно мене зрозуміли!