Мульйонерша• 23 февраля 2024
Птаха щастя - как вам названия мясного магазина?
И_В_офигительных_штанах• 23 февраля 2024
Ответ дляМульйонерша
Или
Синя пташка?
Синя точно нет) сразу ассоциация с какой-то испортившейся курицей
Ганцю в кєдах• 23 февраля 2024
Ответ дляМульйонерша
Или
Синя пташка?
Основне, це ціни
Хто ту назву пам´ятає?
Отой м´ясний біла фори, де курка дешева
Хто ту назву пам´ятає?
Отой м´ясний біла фори, де курка дешева
Аноним_1857• 23 февраля 2024
Мені подобається
Але чула роздуми про «смачне курча» ніби істи дітей і це не зайде, бізнес не попре, то у всіх своі забобони😂
Блондинка в Шоколаде• 23 февраля 2024
сама по собі назва дибільна, а по факту ніхто на ті назви взагалі уваги не звертає, я наприклад не знаю і ніколи не дивлюсь як називається магазин-м´ясо та й м´ясо, і так із всіма іншими магазами.
Эт вернячОк• 23 февраля 2024
Ответ дляМульйонерша
Или
Синя пташка?
Боже упаси
кто ж будет покупать то синюю птицу, оно же синее, лучше Нежная птица.
Спасу мир• 23 февраля 2024
Якщо, як ви пишете, не чисто курятина а загалом м´ясний - то можна ще Ніф-Ніф або Фунтік. Або взагалі П´ятачок. Бембі. Срібне копитце. Солом´яний бичок. Рукавичка. А взагалі креативно було б ’Скотный двор’ але ж російською не можна, тому мимо))))
Оксана_Поэтесса• 23 февраля 2024
Ответ дляАноним_1857
Мені подобається
У нас є Щасливе курча)))) Ото вже щастя, що здохнути можна)
Вилосипедниця• 23 февраля 2024
У нашому місті є магазин ’Ситий тато’.
Продукція м´ясна,але назва не пов´язана.
Лунтик-паунтик• 23 февраля 2024
Ответ дляВилосипедниця
У нашому місті є магазин ’Ситий тато’.
Чому ж не повʼязана? Купив продукцію і тато ситий.